Сторінка 6. Лікарі в Києві (метро Іподром)

Мілана
Лікар добре надав консультацію. Уважний, вислухав мою проблему. Комунікабельний, розповідає що до чого. Я уже два роки ходжу до нього на прийом. Ніяких проблем, вміє знайти підхід до пацієнта, нічого зайвого не виписує. Я дуже задоволена.
26 лютого '20 г.
Ангеліна
Це був перший мій візит, моє знайомство. На всі мої запитання мені відповіли, мене оглянули, додаткові аналізи призначили. Їх тут же можна було зробити, збираюся продовжувати лікування у цього фахівця. Безперечно, спеціаліста рекомендую!
24 лютого '20 г.
Ира
Как любая девочка хочу, чтоб мои ножки были красивые и без целлюлита. В этом мне помогает волшебник Лисовский Николай Юрьевич. Хожу к нему два раза в год на антицеллюлитный массаж который приносит видимый результат. Спасибо Вам за мои подтянутые и упругие ножки без апельсиновой корки.
14 березеня '19 г.
Массажист
Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, хірург
Виконує лапароскопічні (порожнинні і ендоскопічні) оперативні втручання при лікуванні гінекологічних захворювань.
Педіатр
Лікар педіатр вищої категорії. Надає послуги з проведення медикаментозного лікування захворювань внутрішніх органів у дітей, веде дітей з хронічними захворюваннями серця, органів дихання і травлення.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1
Стоматолог-ортодонт
Стоматолог-ортодонт, займається консультуванням і лікуванням пацієнтів при викривленнях зубного ряду і патологіях прикусу. Коригує дефекти за допомогою брекетів, пластин і капов. Спостерігає пацієнтів протягом носіння ортодонтичних конструкцій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Онколог, Променевої терапевт
Викликати лікаря додому
Доктор спеціалізується в області онкології та променевої терапії. Займається лікуванням пацієнтів відповідно до міжнародних стандартів (в тому числі таргетная терапія, імунотерапія). Здійснює супровід пацієнта на всіх етапах спеціального лікування.
Ендокринолог
Довтор проводить амбулаторний прийом пацієнтів ендокринологічного профілю. Займається лікуванням ендокринних патологій: гіпотиреозу, тиреотоксикозу, цукрового діабету 1 і 2, ожиріння, хвороб викликаних порушеннями роботи наднирників та інших. Постійний учасник багатопрофільних конференцій і семінарів.
Уролог
41 рік досвіду
Доктор Фуксзон Олександр Семенович - уролог. Протягом 35 років проводить комплексну терапію захворювань сечостатевої системи. Спеціалізується на захворюваннях інфекційного і запального характеру. Усуває функціональні збої в роботі передміхурової залози. Проводить пластику вуздечки, видаляє яєчка, фімоз, здійснює ревізію сечовивідних шляхів.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на лікуванні бактеріальних і вірусних захворювань жіночої статевої системи. Проводить ультразвукову діагностику органів малого таза. Допомагає при хворобливих місячних і патологічному клімаксі. У своїй практиці використовує передові технології та постійно підвищує свій професійний рівень – приймає участь в різних асоціаціях та конференціях. Має персоналізований підхід до кожного пацієнта.
Педіатр
Уролог, Андролог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань чоловічої статевої системи. Спеціаліст лікує уретрит, цистит, простатит, запальні захворювання нирок, сечокам'яну хворобу. Спеціалізується на терапії доброякісних новоутворень. У своїй практиці використовує сучасні методи медикаментозного лікування.