Лікарі психологи в Києві (метро Іподром)

Алена
В моей жизни так получилось, что с первой нашей встречи с Викторией Леонидовной уже год. И уже год, в самые тяжёлые и в самые трагические минуты она рядом и помогает . Всегда есть выход! И он может быть прекрасней, чем мы можем его себе представить . Не томите себя проблемами и болью . Обращайтесь к специалисту . Человечное вам спасибо, Виктория Леонидовна.
06 вересня '17 г.
Акушер-гінеколог, Дитячий гінеколог, медичний психолог
Спеціаліст Колесник Вікторія Леонідівна - кандидат медичних наук, має вищу категорію, доктор з 20-річним стажем, спеціалізується в акушерстві та гінекології. Надає допомогу по психологічній підтримці вагітним і в післяпологовому періоді. В обов'язки лікаря входить діагностика і лікування захворювань репродуктивної системи інфекційно-запального, вродженого, травматичного та гормонального генезу у пацієнток дорослого і дитячого віку. Колесник В.Л. допомагає підібрати методи контрацепції і впоратися з безпліддям, причиною якого є психоемоційні порушення.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10