Лікарі кардіологи в Києві (метро Іподром)

Гарний спеціаліст. Швидко знайшла проблему і допомогла її вирішити. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Лилия Анатольевна провела хорошую консультацию, все расспросила, выслушала, внимательно осмотрела, измеряла давление, сказала сделать кардиограмму и обрисовала возможные причины симптомов. Я довольна жду результаты анализов и назначение лечения.
28 лютого '19 г.
Нина
Очень благодарна доктору, очень помогла. Буду обращаться еще! Рекмендую
19 січня '19 г.
Мне очень понравилось, как врач отнеслась ко мне, очень тактична и внимательна была к моей проблеме. Могу оценить ее на все 100!
28 лютого '19 г.
Терапевт, кардіолог
Доктор спеціалізується в області терапії і кардіології. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, гастрит, цироз печінки, стенокардію, аритмію і гіпертонічну хворобу. Приймає пацієнтів із задишкою, частими запамороченнями і болями, які виникають за грудиною і віддають в ліве плече або лопатку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Дієтолог, Кардіолог, УЗД-фахівець
Доктор Кириленко Олександра Євгенівна займається УЗ-дослідженням організму людини з метою виявлення можливих патологій. Лікар цікавиться питаннями профілактичної медицини та дієтології. Спеціаліст надає послуги з вирішення проблем надмірної маси тіла, позбавлення від ожиріння завдяки розробці оптимального режиму харчування. Лікар проводить комплексне вивчення стану організму пацієнтів за допомогою УЗД і методів функціональної діагностики.
Педіатр, кардіоревматолог, Функціональний діагност
Лікар-педіатр, спеціалізується в областях лікування серцево-судинних патологій. Також компетентна в ревматології. Проводить весь спектр медичних процедур кардіологічного профілю, включаючи ехокардіографію. Практикує гомеопатичні терапію, а також консервативні методи лікування. Лікує гострі і хронічні захворювання, такі як, серцева недостатність, стенокардія, ішемія і аритмія, артеріальна гіпертензія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Терапевт, кардіолог, УЗД-фахівець
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Успішно лікує стенокардію, атеросклероз, миготливу аритмію, пневмонію, ГРВІ, риніт, хронічний бронхіт. Виконує УЗД серця і щитовидної залози. Проводить ЕКГ, розшифровує результати досліджень.
Консультація від 550