Юрченко Марина Олександрівна

Пластичний хірург у галузі офтальмології

Київ вул. Деміївська, 13, оф. 3 м.Деміївська119м.Голосіївська135

Олег
Лучший окулист, которого знаю, а бывал я у многих. Врач действительно хочет помочь, нет "конвейерного" подхода к пациентам, что очень радует. Марина Александровна уделяет столько времени, сколько нужно, доступно объясняет, старается как можно тщательней провести осмотр. Такой врач сегодня большая редкость!
Дана
Она очень хороший специалист, компетентна, вежлива, настоящий профессионал.
Настя
Проходила диагностику зрения ради профилактики, врач понравился, спасибо за помощь)

• Санкт-Петербурзький державний університет, Медичний факультет.

• 2009 р. — курс оптометрії, ГОУ ДПО Міністерство освіти і соцрозвитку Московська Академія післядипломної освіти;
  • 2010 р. — підтвердження спеціалізації, Донецький Національний Медичний Університет ім. М. Горького;
  • 2016 р. — підтвердження сертифіката за фахом, Міністерство Оборони України. Українська ВМА (Київ, Україна);
  • 2016 р. — тренінг "Надання Першої Допомоги постраждалим та поведінка в умовах надзвичайної ситуації".