Лікарі онкологи в Києві (метро Іподром)

Мілана
Лікар добре надав консультацію. Уважний, вислухав мою проблему. Комунікабельний, розповідає що до чого. Я уже два роки ходжу до нього на прийом. Ніяких проблем, вміє знайти підхід до пацієнта, нічого зайвого не виписує. Я дуже задоволена.
26 лютого '20 г.
Ангеліна
Це був перший мій візит, моє знайомство. На всі мої запитання мені відповіли, мене оглянули, додаткові аналізи призначили. Їх тут же можна було зробити, збираюся продовжувати лікування у цього фахівця. Безперечно, спеціаліста рекомендую!
24 лютого '20 г.
Алла
Татьяну Владимировну вызывали на дом к бабушке, когда ей было совсем плохо. У нее 4 стадия по онкологии. Доехать до клиники она уже не могла. Доктор объяснила, как можно облегчить состояние, назначила лекарственные препараты. Спасибо за помощь!
16 березеня '19 г.
Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, хірург
Виконує лапароскопічні (порожнинні і ендоскопічні) оперативні втручання при лікуванні гінекологічних захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Онколог, Променевої терапевт
Викликати лікаря додому
Доктор спеціалізується в області онкології та променевої терапії. Займається лікуванням пацієнтів відповідно до міжнародних стандартів (в тому числі таргетная терапія, імунотерапія). Здійснює супровід пацієнта на всіх етапах спеціального лікування.
Мамолог, Онколог, Хірург, Дерматоонколог
Лікар мамолог, онколог, хірург першої категорії. Надає послуги з оперативного лікування онкологічних захворювань молочної залози, м'яких тканин, шкіри із застосуванням методик пластичної хірургії, володіє методами радіохвильової хірургії. Закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Мамолог, онкомамолог