Лікарі урологи в Києві (метро Іподром)

Буда на прийомі в Олександра Вікторовича. НАДЗВИЧАЙНИЙ ЛІКАР, я думала таких лікарів в нас немає...зараз проходиджу курс лікування, я абсолютно задоволена.Рекомендую всім!
21 травня '19 г.
Ольга Смірнова
Шикарний спеціаліст . Розумний чоловік!)) Світлий розум та золоті руки. Врятував мою ліву нирку!
30 листопада '-1 г.
Виктор
Обращались для отца ( 83 года) . По поводу аденомы простаты и камня ( 5 см!.) В мочевом пузыре. Доктор Глушко Сергей Андреевич оказался очень грамотным спецом, ( чуйка не подвела).). Сначала поставили катетер ,чтоб разгрузить почки и моч.пузырь, отец ходил примерно месяц .потом решился на основную операцию ( из-за возраста и сах.диабета были возможны только малоинвазивные вмешательства) .. самой геморойной оказалась подготовка к операции ( куча анализов, медкомиссия, зонд,клизьмы).. операцию сделали за два раза сначала лазером раздробили и вымыли камень..а через пару дней сделали транс уретральную резекцию аденомы, всё под спинальной анестезией.После операции находился в больнице около 10 дней,был под контролем, делались какие-то плановые процедуры. В итоге все прошло На Ура ! Отец как " Ожил" ..и примерно через две недели после выписки всем подряд рассказывал что струя как в молодости ))) ...так шо если писять не легко , обращайтесь к Урологу Сергею Андреичу Глушко!))))
30 листопада '-1 г.
Катерина
Врач от бога!!!! я очень благодарна вам
11 липня '17 г.
Уролог, Хірург
Лікар-уролог вищої категорії. Має досвід роботи в передових зарубіжних клініках. Надає консультаційні послуги в області урології та андрології. Проводить діагностику і лікування таких захворювань, як пієлонефрит, уретрит, цистит, епідидиміт, сечокам'яна хвороба, уретроцеле, варикоцеле, водянка яєчника, аденома простати, лейкоплакія сечового міхура, синдром полікістозних яєчників. Виконує установку ниркового стента, Уретероскопія, літотрипсії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Уролог, Хірург, Проктолог, Пластичний хірург
Лікар Заїка А. В., уролог, проктолог, хірург вищої категорії. Проводить високоякісні операції, в тому числі і лапароскопію, по лікуванню ендокринологічних, урологічних і проктологічних захворювань, Спеціалізується також в області малоінвазивної хірургії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Уролог, Андролог, Сексопатолог
Доктор Гібер С.В. - заслужений лікар України. Спеціаліст в області по урології, сексопатології, андрології, медичної психології. Є завідуючою міського відділення репродуктивного здоров'я. Займається лікуванням таких захворювань, як чоловіче безпліддя, простатит, уретрит, еректильна дисфункція, ЗПСШ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Уролог, Андролог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань чоловічої статевої системи. Спеціаліст лікує уретрит, цистит, простатит, запальні захворювання нирок, сечокам'яну хворобу. Спеціалізується на терапії доброякісних новоутворень. У своїй практиці використовує сучасні методи медикаментозного лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Уролог
Лікар займається діагностикою та терапією урологічних захворювань. Лікує такі патології, як уретрит, простатит, цистит, аденома передміхурової залози і орхіт. Застосовує консервативні методики, виконує паркан мазка з уретри. Приймає пацієнтів з нетриманням сечі і розладом статевої функції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Уролог, УЗД-фахівець
Доктор Шматюк Тарас Ігорович спеціалізується в області урології. Проводить консультації та комплексні діагностичні дослідження органів чоловічої статевої та сечовивідної систем. В роботі використовує ультразвукову діагностику. Виявляє причини і лікує безпліддя у чоловіків. Виконує хірургічні операції з метою пластики вуздечки крайньої плоті, видалення кісти, лікування варикоцеле і гідроцеле. Крім того, приймає пацієнтів з симптоматикою інфекцій, що передаються статевим шляхом.