Лікарі дієтологи в Києві (метро Іподром)

Валерия
Если хотите не только вылечиться, но и разобраться с причинами болезни, то вам стоит обратиться к Кириленко. Сама убедилась, что Александре Евгеньевне важно не просто помочь пациенту избавиться от симптомов, но и добиться полного излечения. Это, как минимум, похвально.
10 лютого '17 г.
Коля
Хороший спеціаліст і хороша людина в житті
02 лютого '17 г.
Хороший специалист, чувствует человека, дает дельные рекомендации. Видно, что хочет, чтобы ты выздоровел, стремится докопаться до сути, точно установить причину твоей проблемы.
15 грудня '16 г.
Грамотный доктор, приятная женщина. Я рада, что попала к ней на прием.
13 вересня '16 г.
Дієтолог, Кардіолог, УЗД-фахівець
Доктор Кириленко Олександра Євгенівна займається УЗ-дослідженням організму людини з метою виявлення можливих патологій. Лікар цікавиться питаннями профілактичної медицини та дієтології. Спеціаліст надає послуги з вирішення проблем надмірної маси тіла, позбавлення від ожиріння завдяки розробці оптимального режиму харчування. Лікар проводить комплексне вивчення стану організму пацієнтів за допомогою УЗД і методів функціональної діагностики.