Лікарі венерологи в Києві (метро Іподром)

Александра
Мама пожаловалась на сыпь на боках и животе. Отвезла ее к дерматовенерологу. Врач нам понравилась, очень приятная, осмотрела, установила диагноз и назначила анализы для подтверждения. Оказался опоясывающий лишай. Подобрала эффективное лечение.
08 березеня '19 г.
Виолетта
Дуже приємний лікар, повністю пояснила у чому проблема, поставила діагноз, сказала що і як робити
18 грудня '18 г.
Даррья
Очень понравился прием, внимательный доктор. Все хорошо рассказала, показала. Полностью провела осмотр. Меня все устроило. Доктор назначила лечение и через две недели планирую снова на прием. Ушла я довольна.
01 жовтня '18 г.
Лікар показалась дуже хорошою, має гарне ставлення до пацієнтів. Дуже доброзичлива та позитивна. Це саме те, що потрібно, коли йдеш на обстеження. Мені сподобалось
22 березеня '19 г.
Дерматовенеролог
Доктор проводить діагностику і лікування дерматовенерологічних патологій. Виконує дерматоскопію, кріодеструкцію, видалення новоутворень радіохвильовим методом. Лікує атопічний дерматит, псоріаз, акне, нейродерматит, оперізуючий герпес, простий герпес, алергічний дерматит, червоний плоский лишай.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Дерматовенеролог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в області дерматовенерології, дерматоонкології. Займається діагностикою та лікуванням новоутворень шкіри, дерматитів (алергічний, атопічний, себорейний) і інших шкірних патологій (псоріаз, демодекоз, екзема, герпес, дерматофітія, контагіозний молюск, піодермія та ін.). Також надає лікарську допомогу при статевих інфекційних і грибкових захворюваннях (трихомоніаз, уреаплазмоз, хламідіоз, гонорея, кандидоз). Проводить дерматоскопічне обстеження шкіри і слизових. Член Асоціації дерматовенерологів і косметологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5