Бічук Сергій Дем'янович

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Доктор Бічук Сергій Дем'янович спеціалізується за профілями офтальмології та рефлексотерапії. Консультує в якості лікарів обох спеціалізацій. Веде амбулаторний прийом, спостерігає пацієнтів в стаціонарному режимі. Лікує хвороби органу зору будь-якого характеру течії. В якості основного методу лікування використовує рефлексотерапію. Проводить комплексну діагностику гостроти зору, очну тонометри і офтальмоскопію. Виконує процедури промивання слізного каналу і вилучення чужорідних предметів з області органу зору.

Надежда Н.
Всім задоволена, лікар дуже уважний! Прийом та консультація пройшли на найвищому рівні! Все детально розпитав, оглянув мою дитину. Одразу помітно що жодна дрібничка не залишиться поза увагою. Буду звертатися лише до цього фахівця! Рекомендую!
Адольф
Величезне спасибі лікарю, за добре ставлення до пацієнтів! Я дуже задоволена що потрапила саме до цього фахівця! Дитина також залишилась задоволеною, лікар вміє знайти підхід до дітей! консультація та обстеження пройшли на високому рівні!

• 1986 р. — Київський медичний інститут.

• 2007 р. — спеціалізація по рефлексотерапії;
  • Останній ПАЦ по офтальмології 2012 рік.

• Член суспільства рефлексотерапевтів України.