Капоріна Марина Володимирівна

Офтальмолог, ретинолог
главный врач
Лікар вищої категорії
Лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії займається лікуванням очних недуг пацієнтів дитячого та дорослого віку. Проводить планові огляди у дітей, консультує і ставить діагноз. Спеціалізується на захворюваннях сітківки. В роботі застосовує медикаментозну терапію, самостійно проводить хірургічні втручання, використовує також лазерні технології для корекції зору і лікуванні таких хвороб, як глаукома і катаракта.

Очень внимательная и ответственная доктор. МНе очень понравилось как она общается с пациентами. Диагноз ребенку сразу поставила, назначила лечение и расписала рекомендации. Лечение помогло и я очень благодарна Марине Владимировне за оказанную помощь.
Марина Владимировна помогла мне вернуть хорошее зрение. Я очень благодарна ей за оказанную помощь! Рекомендую доктора Капорину как действительно квалифицированного специалиста!
Іван
Гарний лікар з великим досвідом роботи, допомогла вилікувати мою доньку. Зараз в нас гарний зір без окулярів.
Спасибо за здоровье ребенка!
Михаил
Рад, что прошел лечение у классного офтальмолога! Рекомендую Капорину!
Консультировались с ребенком, беспокоила сухость в глазах. С помощью советов врача теперь все хорошо. Спасибо!
Тамара Петровна
Благодаря Марине Владимировне обнаружили заболевание при плановом осмотре. Теперь проходим лечение.
Евгения
Толковый, опытный врач. Рекомендую.
Андрей
Обращался для лечение катаракты. Все отлично. Спасибо!
Лиля
Вообще Визиум - очень приличная контора (я была у трех ретинологов, и все, по моему впечатлению - настоящие специалисты), но Марина Владимировна - лучше всех!

• 1985 р. — Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • Інтернатура за спеціальністю «Лікар швидкої медичної допомоги», Клінічна міська лікарня №3 м. Київ;
  • 1986 р. – спеціалізація з "Офтальмологія" Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 1993 р. — клінічна ординатура за напрямом "Офтальмологія", Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ.

• 1997 р. — стажування з офтальмології, лазерне відділення МНТК «Мікрохірургія ока», м. Москва (Росія);
  • 1999 р. – стажування з офтальмології, Центр лазерної корекції "Оптімед", м. Мінськ (Білорусь);
  • 2000 р. — стажування з офтальмології, Центр лазерної корекції "Оптімед", м. Мінськ (Білорусь);
  • 2005 — ТУ (тематичне удосконалення) на тему "Сучасні інтраокулярні лазерні методи лікування", МНТК "Мікрохірургія ока", м. Санкт-Петербург (Росія);
  • 2006 р. — навчальний цикл по темі «Факоемульсифікація катаракти», навчальний центр "WETLAB";
  • 2006 р.- ТУ на тему "Флюресцентна ангіографія з курсом офтальмологічної онкології", МНДІ захворювань очей ім. Гельмгольца, м. Москва (Росія);
  • 2008 р.- 66 Тюбенгенські курси по ретинальній та вітріоретинальній хірургії, г. Санкт-Петербург (Росія);
  • 2010 р. — курси на тему "Використання лінз Paragon CRT100 в рогівковій рефракційній терапії " (США).
Схожі спеціалісти:
Дерматовенеролог, Дитячий дерматолог