Дольницька Тетяна Борисівна

Дитячий гінеколог
лікар першої категорії
Дитячий гінеколог, проводить консультації для дівчаток при скаргах на дискомфорт в області сечостатевої системи. При необхідності виконує огляд за допомогою кольпоскопа. Також займається проведенням УЗД органів малого таза, збором і вивченням біологічних матеріалів для постановки діагнозу. Виписує висновок, призначає відповідну терапію. Практикує як консервативні, так і оперативні методи лікування.

Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський

Катя
Дочка начала жаловаться на боли внзу живота: педиатр выписала направление к детскому гинекологу. Я пожалуй перепугалась больше, чем она сама - в таком юном возрасте, по плану я должна была ее подготовить к такому визиту не менее, чем через пять лет, но здоровье дочери важнее, так что конечно же отправились к Татьяне Борисовне. Врач оказалась очень приятной и доброжелательной женщиной, умеющей и успокоить и поддержать. Диагноз оказался, слава Богу, тоже не очень страшным, лечимся, спасибо!

• 1988 р. — Київський медичний інститут ім. Богомольця м. Київ.

• 2012 р. — ТУ "Актуальні питання дитячої гінекології";
  • 2012 р. — ПАЦ "Дитяча гінекологія";
  • 2001 р. — Спеціалізація по дитячій гінекології.