Сторінка 25. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог
Доктор Кушнаренко Наталія Володимирівна спеціалізується в області гінекології. Надає послуги з діагностики та лікування запальних захворювань жіночих репродуктивних органів, своєчасному виявленню та терапії доброякісних новоутворень, зокрема міоми матки, полікістозу яєчників. Виконує ультразвукові дослідження органів малого таза, молочних залоз, проводить процедуру кольпоскопії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-20
Гінеколог-онколог
Діагностика та лікування доброякісних і злоякісних пухлин жіночих статевих органів. Кожній жінці у тому чи іншому віці необхідно прийти на прийом до гінеколога-онколога - при появі симптомів розвитку пухлин або для профілактичного обстеження, оскільки онкозахворювання репродуктивних органів дуже поширені.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122
Акушер-гінеколог
Врач первой квалификационной категории. Специализируется на выполнении малоинвазивных хирургических вмешательств, лечении воспалительных и инфекционных заболеваний женских половых органов. Также занимается выявлением и лечением патологий молочных желез. Осуществляет ведение беременности. В своей работе пользуется методами консервативного и оперативного лечения (гормональная терапия, полипэктомия, выскабливание полости матки, радиоволновая хирургия).
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог
Лікар Катрага Оксана Володимирівна спеціалізується на ультразвуковій діагностиці, надає послуги репродуктолога і акушера-гінеколога. Займається проблемою чоловічого і жіночого безпліддя, профілактикою і діагностикою порушень у роботі репродуктивної системи. В ході УЗ-обстеження візуалізує патології і новоутворення щитовидної залози, такий вид дослідження є невід'ємною частиною огляду вагітних.
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1
Акушер-гінеколог
Лікар-акушер-гінеколог спеціалізується в області ендокринної гінекології, діагностує і лікує патології шийки матки, безпліддя, гострі і хронічні форми запальних процесів, доброякісні пухлини і кісти. В роботі застосовує ультразвукові та кольпоскопічні дослідження, оперативні втручання. Має вищу категорію кваліфікації.
Гінеколог
Лікар-гінеколог, надає консультаційно-діагностичні послуги, проводить профілактичні гінекологічні огляди у жінок, лікує захворювання органів малого таза, виявляє запальні та інфекційні процеси, призначає лікування. Володіє технікою ультразвукової діагностики.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289
Гінеколог, Акушер-гінеколог
41 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікації займається виявленням, лікуванням хвороб жіночої статевої системи, включаючи патології шийки матки. Має значний досвід роботи, ступінь кандидата наук, доцент кафедри акушерства і гінекології. До Володимиру Миколайовичу звертаються при болісних менструаціях, порушеннях циклу, інфекціях статевих шляхів, після перенесених оперативних втручань, при безплідді, при запальних процесах, при виявленні новоутворень, в тому числі злоякісних.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Гінеколог, УЗД-спеціаліст
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог, УЗД-спецілісти, Гінеколог-ендокринолог
Лікар-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на веденні ускладненою вагітності, лікуванні захворювань, які передаються статевим шляхом, проводить терапію запальних і фонових захворювань шийки матки та ін. Здійснює ультразвукову діагностику. За досягнення в роботі удостоєний грамоти «За високий професіоналізм».
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9