Бабенко Оксана Олександрівна

Неонатолог, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Неонатолог, УЗД-фахівець Бабенко Оксана Олександрівна проводить ультразвукове дослідження серцево-судинної, нервової, дихальної, травної, видільної систем. Спеціалізується на УЗД щитовидної залози. Регулярно практикує УЗД нирок, наднирників, м'яких тканин. За допомогою ультразвукової діагностики досліджує стан вилочкової залози. Проводить УЗ-діагностику головного мозку, досліджуючи різні шари і відділи центральної нервової системи. Проводить розшифровку отриманих даних, видаючи направлення до інших фахівців для повторного обстеження. Консультує з питань грудного та штучного вигодовування.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б м.Либідська41м.Палац Україна163м.Звіринецька186
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264

При родах возникло много трудностей, и мы очень переживали за состояние малыша. Нам посоветовали обратиться к неонатологу-диагносту Бабенко. Такой хороший доктор! Всё посмотрела, проверила, нам всё рассказала и объяснила. Дала несколько очень толковых советов. Очень благодарны Оксане Алексеевне за помощь.
Егор
Хороший доктор, внимательная, чуткая. Спасибо вам, Оксана Александровна, за помощь.
Проходила диагностику по назначению другого врача, все прошло хорошо, успокоила меня. Грамотный доктор.
Светлана Владимировна
09 травня '16р.
Грамотно провела диагностические исследования, не страшно доверить ребенка

• 2002 р. - Національний медичний університет імені О. О. Богомольця за спеціальністю «Педіатрія».
  • 2003 р. - Київська медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Неонатологія».
  • 2014 р. - Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність "Ультразвукова діагностика".