Лікарі психологи в Харкові (метро Пушкінська)

Здравствуйте. Очень довольна Вашим патопсихологом Викторией Анатольевной. Прихожу поговорить по душам и всё плохое, как рукой снимается и уходит. Спасибо огромное Вашей клинике!
21 жовтня '20 г.
А.
Наслышана о докторе давно, чуток боялась встречи, Виктория Анатольевна расставила всю кучу мыслей на свои места, помогла разобраться что так тревожило много лет, спасибо, доктор, огромнейшее! Вы Человек с большой буквы!!!!
04 жовтня '20 г.
Валерия
. Кожевникова Виктория Анатольевна, я в Вас влюблена с первого дня нашего знакомства! Спасибо, что появились в моей жизни! Вы профессионал с большой буквы! На столько редка Ваша профессия, восхищаюсь Вами! Здоровья, успехов и процветания! Спасибо за наши психотерапевтические сеансы!!!
02 жовтня '20 г.
Спасибо! Юлия Ивановна -прекрасный специалист, тактичный. То, что нужно было. Очень признательна за поддержку и оказанную мне помощь. Планирую продолжить при необходимости консультации.
30 листопада '-1 г.
Психотерапевт, Психолог
Доктор Котенко Юлія Іванівна спеціалізується в області психології. Консультує в якості психотерапевта, займається лікуванням неврозів, фобій. Надає допомогу при депресіях, проводить групові та індивідуальні консультації.
Харків вул. Пушкінська, 96 (1 під'їзд, 1 поверх, код 96К) м.Пушкінська51м.Архітектора Бекетова198
Медичний психолог
Здійснює психодіагностику порушень когнітивних функцій (пам'ять, увага, мислення та ін.), Особистісних особливостей і акцентуації (у підлітків), рівня інтелектуального розвитку (дорослі, діти), ступінь вираженості психологічного реагування на екстремальні ситуації і ін. Автор понад 200 статей та інших друкованих робіт (в тому числі, з співавторами), близько 20 патентів і авторських свідоцтв (в тому числі, з співавторами).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Психолог, Психотерапевт
Доктор Жван Вікторія Вікторівна спеціалізується в області психології, надає послуги з лікування фобій, депресій. Консультує, проводить групові та індивідуальні сеанси, займається лікуванням тривожності і нервозності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Психолог, Телесно-орієнтований терапевт
Психолог, тілесно-орієнтована психотерапевт, фахівець по роботі з кризовими станами і шокової травмою. Надає допомогу при стресі, панічних атаках, складнощі у взаєминах, в кризові періоди життя. Також працює з наслідками шокових травм (насильство, жорстокість, операції, хвороби, ДТП, втрата близьких і т.д)
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Психолог дитячий
Записатися на прийом7 онлайн записів
Психолог
Викликати лікаря додому
Спеціаліст надає психологічну допомогу пацієнтам з тривожністю, нервозністю, безсонням, депресією. Також працює з деструктивними відносинами, конфліктами, професійним вигоранням, почуттям самотності та провини. Консультує з питань побудови успішної кар'єри і управління персоналом.
Психолог, Арт, КПТ-психотерапевт
Консультації з дорослими, сімейними парами та підлітками. Я працюю в інтегративному підході, який дозволяє мені вибирати найбільш підходящий інструмент, поєднувати різні методи, орієнтуючись на особистість людини та її запит. Арт, КПТ, гештальт-терапія, гіпносуггестія.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Психолог
Спеціаліст проводить індивідуальне та групове консультування пацієнтів з психічними захворюваннями. Займається психодіагностикою та психологічною корекцією порушень в структурі органічних, ендогенних, невротичних розладів. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийом2 онлайн записи