Лікарі психіатри в Харкові (метро Пушкінська)

Антоним
Наталья Сергеевна, Как шахматная королева, которая находит пути борьбы с обстоятельствами которые привили к ней!!!
30 листопада '-1 г.
Алина
Хочу от всей души поблагодарить доктора Шилину Наталью Сергеевну за ее профессионализм, понимание и чуткость! Я начала Жить и Чувствовать Жизнь, ко мне начало приходить осознание, легкость и свобода. Искренне рекомендую замечательного доктора, это спасение человеческой души
03 вересня '21 г.
Наталья Сергеевна - настоящий врач от Бога!!!! Один из немногих врачей, кто может вытянуть из «чёрной дыры» и дать правильный пинок, когда вся жизнь кажется в темных красках!!!!Она четко, правильно и быстро определила мою причину, и дала надежду на то, что можно выкарабкаться!!!!!(Я сама по жизни сильный и уверенный человек, и всегда трудно подобрать врача, который будет у тебя лидером мнения, и которому могу довериться и тем более в том аду в котором была я). Она нереально ЧЕЛОВЕЧНАЯ и переживает за своих пациентов как за своих детей!!! Я Вам очень благодарна!!! Наталья Сергеевна, Вы - невероятный профессионал от Бога!!!!Очень Вас полюбила, и уверенна, что Вы спасёте жизнь ещё не одному человеку
30 листопада '-1 г.
Екатерина
Хочу выразить благодарность Шилиной Наталье Сергеевне. Спустя 3 года я чувствую себя человеком!!!))) мне ни один врач так не помог как она, после 2,5 мес приема АД мое состояние нормализовалось, огромное спасибо что есть такая клиника как ваша
13 березеня '21 г.
Викликати лікаря додому
Спеціалізується на лікуванні шизофренії, епілепсії, психозів різного генезу, розладів пам'яті, невротичних розладів. Має 3 грамоти облздороввідділу (2006р., 2009р., 2017р.), 2 подяки облздороввідділу, щомісяця відвідує наукові конференції, асоціації психіатрів. Доктор проводить індивідуальні та сімейні консультації.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 2000 грн.
Викликати лікаря додому
Проводить консультативний прийом, спеціалізується на лікуванні неврозів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.9
Психіатр
Лікар займається діагностикою та лікуванням психічних розладів. Приймає пацієнтів з такими симптомами та розладами: галюцинації, спроби суїциду, шизофренічні стани, постійне безсоння, істеричні припадки та хвороба Альцгеймера. В процесі лікування використовує медикаментозну терапію та психотерапевтичні бесіди.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-01
Консультація 1200/1000 грн.
Психіатр, психотерапевт, сексопатолог
Спеціаліст проводить індивідуальні та сімейні психологічні консультації. Лікує розлади харчової поведінки, тривожно-депресивні розлади та панічні атаки. Для кожного пацієнта в індивідуальному порядку розробляє тактику лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
21 рік досвіду
Записатися на прийом8 онлайн записів
Психіатр, психотерапевт
Записатися на прийом6 онлайн записів
Психіатр, нарколог
Лікар проводить консультації з дорослими, кодування. Займається лікуванням таких патологій, як шизофренія, сенільні психози, психози органічного генезу, алкогольна та наркозалежність, профілактика алкоголізму, алкогольні психози, алкогольна епілепсія.
Психіатр
Лікар проводить індивідуальні та сімейні консультації. Лікар проводить діагностику та лікування таких захворювань, як шизофренія, деменція, психози різного генезу, розлад пам'яті, невротичні розлади.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Невролог, психіатр
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням та лікуванням неврологічних захворювань. Виконує паравертебральні блокади. В роботі використовує такі методики, як ботулінотерапія та кінезіотерапія. Лікує вегетосудинну дистонію, мігрень, головні болі, міжхребетні грижі, нервозність та безсоння.
Харків пр-т Героїв Харкова 51А (клуб Сафарі) м.Пушкінська116м.Університет145м.Наукова187
Записатися на прийом1 онлайн запис