Лікарі хірурги в Харкові (метро Пушкінська)

Лопаткіна ОленаАнатоліївна
Большое спасибо за консультацию. Мне все понравилось.
11 грудня '23 г.
Тетяна
Безумно довольна. И как специалистом, и как, просто, человеком. Главное, найти своего врача. Я его в своем случае нашла.
30 листопада '-1 г.
Сергей Дмитриевич!!!!Благодаря Вашему вниманию и лечению я 10 лет не имею проблем!Низкий поклон!!!!!
30 листопада '-1 г.
Олег Анатольевич
Сергей Дмитриевич специалист интересного и серьезного направления. Решиться на осмотр проктолога не так просто. Но когда есть реальная проблема, которая мешает жить, начинаешь доверять. Очень рада что пошла к врачу. Он помог мне быстро, назначил все манипуляции. А кажется я уже и забыла, как это жить без дискомфорта.
25 грудня '19 г.
Хірург
Василь Олександрович проводить пластику верхніх та нижніх повік, хірургічне видалення ксантелазм, хірургічну корекцію деформацій губ, вушних раковин та рубців, а також хірургічне видалення доброякісних новоутворень шкіри.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Проктолог-хирург
Лікар займається консервативним і хірургічним лікуванням захворювань прямої кишки, включаючи геморой, анальні тріщини, випадання кишки, поліпоз. Проводить діагностичні заходи, зокрема, колоноскопію і ректоскопію. Терапія призначається на підставі результатів аналізів і діагностики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Мамолог, онкохірург
Лікар займається реконструктивною, пластичною хірургією та реабілітацією пацієнтів з раком молочної залози. Приймає пацієнток з лактостазом, фіброаденомами, мастопатією, маститом, кістами та злоякісними новоутвореннями. В роботі використовує сучасні методики.
Ортопед дитячий, хірург дитячий, фахівець УЗД
Викликати лікаря додому
Проводить консультативний прийом пацієнтів, кінезіотейпірованіе, лікувальний масаж, підбір устілок при плоскостопості, первинну хірургічну обробку ран, видалення новоутворень м'яких тканин, видалення родимок гострим способом, електрокоагуляцію папілом, видалення бородавок мозолів, резекцію врослого нігтя, ультразвукову діагностику.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Хірург, онкохірург
Лікар проводить консультативний прийом, інтрепретацію аналізів. Займається діагностикою та лікуванням гострих та хронічніх хірургічних захворювань.
Хірург, лікар УЗД
Хірург, лікар УЗД займається лікуванням гострих гнійних процесів шкіри та м'яких тканин, видаленням новоутворень шкіри та м'яких тканин, проводить операції з приводу врослого нігтя, лікує хворих із синдромом діабетичної стопи та трофічними виразками. Автор та співавтор 42 статей. Співавтор 1 патента України
Хірург, ендоскопіст, проктолог
Лікар спеціалізується в області діагностичної та лікувальної ендоскопії. Проводить ендоскопічну діагностику захворювань ШКТ, малоінвазивне лікування проктологічних захворювань.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Хірург, проктолог