Лікарі офтальмологи в Харкові (метро Пушкінська)

Алена
Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Леся
Величезне спасибі лікарю Олені Володимирівні за добре ставлення до пацієнтів. Я дуже задоволена що потрапила саме до неї! Я уже декілька років лікуюся лише у неї, адже знаю що це кваліфікований спеціаліст та лікар від Бога! Своїм хорошим зором я завдячую саме Вам! Рекомендую!
07 січня '20 г.
Обращалась к Яне Анатольевне для подбора линз. Специалист вначале провела обследование, и предложила несколько вариантов. Кроме того, дала рекомендации, как предупредить дальнейшее снижение зрения. Сейчас ношу линзы и всем довольна, они достаточно удобные и не мешают мне. Раньше боялась их носить, так как многие жалуются на покраснение глаз, ощущение песка в глазах. Спасибо отличному врачу!
13 березеня '19 г.
Максим
Обратился с конъюктивитом на правом глазе. Лечением доволен. Все прошло.
08 вересня '16 г.
31 рік досвіду
Уважний лікар з великим досвідом лікування хвороб очей. Член Асоціації офтальмологів України, постійна учасниця міжнародних симпозіумів та науково-практичних конференцій. Авторка більш як 70 наукових і учбово-методичних робіт, має патенти України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Офтальмолог
Доктор Ляшенко Яна Анатоліївна надає послуги лікування захворювань очей у дітей та дорослих. Має першу лікарську категорію в галузі офтальмології. Займається комплексною діагностикою зору, проводить комп'ютерну периметрію, контактне і безконтактне вимірювання внутрішньоочного тиску. Крім того, здійснює підбір окулярів для корекції зору відповідно до індивідуальних показників пацієнта.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Офтальмолог
Доктор є членом Асоціації офтальмологів України. Постійно підвищує свою кваліфікацію, бере участь в семінарах і конференціях міжнародного рівня.
Записатися на прийом13 онлайн записів
21 рік досвіду
Офтальмолог Сардарян Вартуі Ваагновна спеціалізується на проведенні хірургічних операцій на органах зору. Проводить попередні консультації пацієнтів, ставить діагноз, надалі лікує. Спеціалізується на діагностиці зорових відхилень, застосовуючи при цьому сучасне лазерне обладнання. Здійснює офтальмоскопію очного дна. Проводить гоніоскопію і скіаскопію. Практикує процедуру безконтактного вимірювання внутрішньоочного тиску і авторефрактометрію. Великий досвід в маніпуляціях з вилучення чужорідних тіл з порожнини ока. Крім того, здійснює операції на слізних шляхах для розтину слізних канальців в разі виникнення в них грибка.
Офтальмолог
Лікар-офтальмолог вищої категорії з 17-річним стажем. Офтальмохірург. Спеціалізується на лазерній корекції зору та крослінкінгу рогівки. Автор своєї методики проведення лазерної корекції N.A.S.A.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Офтальмолог
Доктор спеціалізується на катарактальній, витреоретинальній хірургії, лікуванні патологій сітківки. Член Товариства офтальмологів України. Активний учасник міжнародних конференцій з офтальмології та витреоретинальной хірургії.
Офтальмолог
Лікар-офтальмолог вищої категорії. Спеціалізується на рефраціонной хірургії. Займається лікуванням глаукоми і катаракти. Практикує лазерні методи корекції зору, а також проводить оперативні втручання. Також надає послуги консультації фахівця. Є членом Європейських і Американських товариств рефракційних і катарактальних хірургів.
Офтальмолог
Офтальмолог Охременко Лариса Василівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні очних хвороб. Проводить консультацію з первинним оглядом органу зору для встановлення гостроти зору і інших важливих показників. Діагностує хвороби очного яблука, очниці, слізних органів, вік і кон'юнктиви. Проводить Скіаскопію ока, корекцію зору сучасними методами, включаючи використання лазерного обладнання. Практикує авторефрактометрію і комп'ютерну периметрію очей. Володіє обладнанням для вимірювання внутрішньоочного тиску. Спеціалізується на офтальмоскопії очного дна. Лікує також короткозорість, далекозорість, астигматизм, кон'юнктивіт, глаукому.
Офтальмолог, офтальмохірург
Микола Миколайович спеціалізується в області хірургії. Доктор виконує комплексну діагностику патологій органу зору, лазерне і хірургічне лікування катаракти і глаукоми, інтравітреального терапію при різних патологіях сітківки. Лікує халязион, кон'юнктивіт, блефарит, різні аномалії рефракції, ураження сітківки при захворюваннях і ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Офтальмолог
Офтальмолог Ганиш Алла Вікторівна спеціалізується на обстеженні органів зору та лікуванні їх захворювань і відхилень. Консультує з питань стану здоров'я очного яблука, всіх його структур, очного дна, сітківки. Володіє проведенням процедури комп'ютерної периметрії і скіаскопії очей. Практикує офтальмоскопію очного дна для визначення місця розривів сітківки. Проводить гоніоскопію ока з метою обстеження райдужно-рогівкового кута. Проводить авторефрактометрію і процедуру тонометрії, вимірюючи очний тиск. Проводить терапію астигматизму, косоокості, катаракти, далекозорості і короткозорості. Консультує пацієнтів в ході лікування і після нього, проводить профілактику очних хвороб.