Лікарі психотерапевти в Харкові (метро Пушкінська)

Спасибо! Юлия Ивановна -прекрасный специалист, тактичный. То, что нужно было. Очень признательна за поддержку и оказанную мне помощь. Планирую продолжить при необходимости консультации.
30 листопада '-1 г.
Інна
Консультація сподобалася. Лікар дуже розташовує до себе, уважно слухає. Прийшла з однією проблемою, а доктор допоміг вирішити відразу кілька. Це говорить про його професіоналізм. Спасибі йому величезне. Обов'язково прийду ще!
18 березеня '20 г.
Були сильні проблеми в сім'ї. Консультацією залишилися дуже задоволені. Лікар зумів пояснити в чому суть наших розбіжностей з чоловіком. Дав дуже слушні поради. Будемо ходити на подальші сеанси. Безперечно рекомендуємо цього лікаря.
16 березеня '20 г.
Специалист, который эффективно справился с решением моей проблемы и при этом не затягивал в длительную терапию! Благодарю!!
30 листопада '-1 г.
Психотерапевт, Психолог
Доктор Котенко Юлія Іванівна спеціалізується в області психології. Консультує в якості психотерапевта, займається лікуванням неврозів, фобій. Надає допомогу при депресіях, проводить групові та індивідуальні консультації.
Харків вул. Пушкінська, 96 (1 під'їзд, 1 поверх, код 96К) м.Пушкінська51м.Архітектора Бекетова198
Психотерапевт
У компетенції фахівця гіпнотерапія, лікування неврозів, безсоння, депресивних станів, робота з психосоматикой, лікування невротичного енурезу, робота з психотравмами, сімейне консультування, позбавлення від тютюнової та алкогольної залежності, від ігрової залежності, психотерапія підлітків, емоційно-вольова підготовка спортсменів.
Психолог, Психотерапевт
Доктор Жван Вікторія Вікторівна спеціалізується в області психології, надає послуги з лікування фобій, депресій. Консультує, проводить групові та індивідуальні сеанси, займається лікуванням тривожності і нервозності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Психіатр, психотерапевт
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом6 онлайн записів
Психолог, Арт, КПТ-психотерапевт
Консультації з дорослими, сімейними парами та підлітками. Я працюю в інтегративному підході, який дозволяє мені вибирати найбільш підходящий інструмент, поєднувати різні методи, орієнтуючись на особистість людини та її запит. Арт, КПТ, гештальт-терапія, гіпносуггестія.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Психіатр