Лікарі в Харкові (метро Київська)

Антоним
Наталья Сергеевна, Как шахматная королева, которая находит пути борьбы с обстоятельствами которые привили к ней!!!
30 листопада '-1 г.
Алина
Хочу от всей души поблагодарить доктора Шилину Наталью Сергеевну за ее профессионализм, понимание и чуткость! Я начала Жить и Чувствовать Жизнь, ко мне начало приходить осознание, легкость и свобода. Искренне рекомендую замечательного доктора, это спасение человеческой души
03 вересня '21 г.
Наталья Сергеевна - настоящий врач от Бога!!!! Один из немногих врачей, кто может вытянуть из «чёрной дыры» и дать правильный пинок, когда вся жизнь кажется в темных красках!!!!Она четко, правильно и быстро определила мою причину, и дала надежду на то, что можно выкарабкаться!!!!!(Я сама по жизни сильный и уверенный человек, и всегда трудно подобрать врача, который будет у тебя лидером мнения, и которому могу довериться и тем более в том аду в котором была я). Она нереально ЧЕЛОВЕЧНАЯ и переживает за своих пациентов как за своих детей!!! Я Вам очень благодарна!!! Наталья Сергеевна, Вы - невероятный профессионал от Бога!!!!Очень Вас полюбила, и уверенна, что Вы спасёте жизнь ещё не одному человеку
30 листопада '-1 г.
Екатерина
Хочу выразить благодарность Шилиной Наталье Сергеевне. Спустя 3 года я чувствую себя человеком!!!))) мне ни один врач так не помог как она, после 2,5 мес приема АД мое состояние нормализовалось, огромное спасибо что есть такая клиника как ваша
13 березеня '21 г.
Невролог
Викликати лікаря додому
У компетенції фахівця діагностика і лікування неврологічної патології. Методики лікування: медикаментозне, немедикаментозне: гірудотерапія, сеанси аудіофонотерапіі. Автор 100 наукових робіт, 10 патентів. Приймає щорічна участь в неврологічних конференціях, пленумах. Нагороджена Орденом святого Луки.
Викликати лікаря додому
Спеціалізується на лікуванні шизофренії, епілепсії, психозів різного генезу, розладів пам'яті, невротичних розладів. Має 3 грамоти облздороввідділу (2006р., 2009р., 2017р.), 2 подяки облздороввідділу, щомісяця відвідує наукові конференції, асоціації психіатрів. Доктор проводить індивідуальні та сімейні консультації.
Консультація 2000 грн.
Медичний психолог
Здійснює психодіагностику порушень когнітивних функцій (пам'ять, увага, мислення та ін.), Особистісних особливостей і акцентуації (у підлітків), рівня інтелектуального розвитку (дорослі, діти), ступінь вираженості психологічного реагування на екстремальні ситуації і ін. Автор понад 200 статей та інших друкованих робіт (в тому числі, з співавторами), близько 20 патентів і авторських свідоцтв (в тому числі, з співавторами).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Викликати лікаря додому
Проводить консультативний прийом, спеціалізується на лікуванні неврозів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.9
Психіатр
Лікар займається діагностикою та лікуванням психічних розладів. Приймає пацієнтів з такими симптомами та розладами: галюцинації, спроби суїциду, шизофренічні стани, постійне безсоння, істеричні припадки та хвороба Альцгеймера. В процесі лікування використовує медикаментозну терапію та психотерапевтичні бесіди.
Консультація 1200/1000 грн.
Акушер-гінеколог, гінеколог, УЗД-фахівець, гінеколог-ендокринолог
Лікар займається лікуванням: запальних захворювань органів малого тазу та сечовидільної системи, захворювань, які передаються переважно статевим шляхом (ЗППП), кіст яєчників, лікуванням патологій шийки матки, порушень МЦ, безпліддя, підбором контрацепції, лікуванням нейроендокринних гінекологічних захворювань, клімактеричного синдрому, підбором МГТ, УЗД органів малого таза, діагностикою вагітності. Виконує кольпоскопію, конізацію шийки матки (радіохвильовий апарат з посиленою аргоноплазменною коагуляцією «Фотек»)
Невролог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні неврологічних патологій. Для уточнення діагнозу призначає МРТ хребта та головного мозку. Приймає пацієнтів з вегетосудинною дистонією, підвищеною тривожністю та нервозністю, легкими фобіями, панічними атаками та епілепсію. Виконує паравертебральні блокади.
Психіатр, психотерапевт, сексопатолог
Спеціаліст проводить індивідуальні та сімейні психологічні консультації. Лікує розлади харчової поведінки, тривожно-депресивні розлади та панічні атаки. Для кожного пацієнта в індивідуальному порядку розробляє тактику лікування.
УЗД-фахівець
Лікар-терапевт, спеціалізується на діагностиці захворювань різної етіології. В роботі використовує сучасні діагностичні методики, включаючи ультразвукові технології. В тому числі, здійснює УЗД серця, візуалізує за допомогою ультразвуку на знімках м'які тканини і лімфатичні вузли. Веде консультативний прийом в якості терапевта і діагноста.
Психіатр, психотерапевт
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта