Кабінет психолога, тілесно-орієнтованого терапевта Черноскутової Софії

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Приватний кабінет психолога, тілесно-орієнтованої терапевта Черноскутової Софії спеціалізується на наданні психологічної допомоги та підтримки дорослим і дітям в складних ситуаціях. В роботі фахівець використовує крім стандартних підходів тілесну терапію та проектні техніки.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Кабінет психолога, тілесно-орієнтованого терапевта Черноскутової Софії, вартість послуг:

• Консультація психолога 1 годину 650

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Алеша
Были проблемы в семье изза чего начал замыкаться в себе. Спасибо маме, записала к психологу, теперь мне лучше
Лилия
Частный кабинет психолога Черноскутовой Софии теперь для меня как будто второй дом. Когда казалось, что жизнь рухнула, она смогла меня спасти, научила снова жизнь, радоваться жизни. У меня появился молодой человек, щас я беременная и жизнь начинает приобретать смысл.
Иннеса
Черноскутова София Константиновна – отличный доктор психолог. Уже более двух лет регулярно обращаюсь к ней за консультациями и лечением. Проводит как индивидуальные консультации, так и множество различных тренингов, которые помогает наладить семейную жизнь. Всегда отзывчивая и приветливая. Всем советую!
Стас
Психолог Черноскутова София помогла моему ребенку справиться с психическими приступами панической атаки. Она не только вылечила, но и сумела нашла "корень" проблемы. Ребенок стал спокойным, уравновешенным. Оценки в школе стали лучшими. Результатом доволен, рекомендую!
Катя
Когда с мужем вступала в брак, не могла и подумать, что уже через год придется обращаться к психологу. Нам посоветовали обратиться к Черноскутовой Софии. После посещения ее сеансов, наши отношения стали лучше. Вернулась гармония в семье.Спасибо Вам большое!

Лікарі клініки Кабінет психолога, тілесно-орієнтованого терапевта Черноскутової Софії

Черноскутова София Константиновна
Психолог, Телесно-орієнтований терапевт
Обрати фах
  • Психолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
У дитячому відділенні медичного центру «ОН Клінік Харків Палац Спорту» ведуть прийом кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи.
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 08:00-17:00 Н: 09:00-14:00
Мамин Дім на Пушкінській — це медичний центр для дітей від народження до 18 років з великою кількістю послуг та для дорослих. У поліклініці доступні комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких спеціалістів та вакцинація не лише для дітей, а й для дорослих.
Пн — Пт: 09:00-17:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-16:00
АВС (Age and Beauty Control Clinic) — медичний центр інноваційних технологій, в якому ви можете пройти комплексну діагностику здоров'я та отримати консультацію фахівців онлайн. Фахівцями клініки розроблено авторську програму "Відновлення після перенесеного COVID-19".
Вузькопрофільний медичний центр, що займає нішу психіатрії та психотерапії. У центрі працює висококваліфікований персонал. Поряд з медикаментозними та психотерапевтичними методами лікування, проводиться процедура терапевтичної краніоцеребральної гіпотермії.