Лікарі стоматологи в Харкові (метро Героїв праці)

Яна
Немного страшно было ставить металлокерамический мост из 4 зубов. После консультации с доктором, я поняла, что боятся нечего. Я же думала, что это довольно сложная процедура. Через несколько недель мне сделали красивую улыбку. Спасибо.
13 березеня '19 г.
Из-за неправильного прикуса у меня стираются зубы на нижней челюсти. Об этом мне сказала Светлана Евгеньевна, она предложила варианты лечения и коррекции ситуации. А ведь я пришла на банальную плановую проверку, и она могла мне не говорить о будущих проблемах, но она поступила как настоящий профессионал! Спасибо огромное, что есть такие доктора как Вы.
10 липня '18 г.
Илона
Вот уже несколько лет хожу в клинику "Ваш стоматолог". Удобное расположение было приоритетом в выборе. Плюс на первом приеме я попала к хорошему доктору, им была Светлана Евгеньевна. Она чуткая, заботливая девушка, прекрасно выполняет свою работу.
02 липня '18 г.
Стоматолог
Лікар спеціалізується на ендодонтії (лікування кореневих каналів). Крім того, Світлана Євгенівна проводить діагностику і терапію карієсу, пульпіту, періодонтиту, флюорозу емалі, гіперестезії, некрозу твердих тканин і патологічної стертості зубів, клиновидного дефекту, гіпоплазії емалі і т.д.
Стоматолог-ортопед, хірург
Лікар надає консультаційно-діагностичні послуги. Проводить індивідуальний підбір оптимальних варіантів протезування (в тому числі непрямі вініри і низькотемпературна LFC кераміка), встановлює імпланти, займається косметичним протезуванням. Ольга Олександрівна має великий практичний досвід в області ортопедії і хірургії.
Стоматолог-гігієніст
Олена Олегівна спеціалізується в області гігієнічної стоматології. Лікар проводить гігієнічні маніпуляції з чищення зубів з використанням професійних паст, відбілювання зубів. Доктор використовує в своїй практиці різноманітні сучасні методики. Володіє технікою озонотерапії. Розробляє індивідуальні схеми профілактики карієсу.
Стоматолог-ортодонт
Оксана Ярославівна спеціалізується в області ортодонтії. Надає консультаційно-діагностичні послуги. Лікар проводить підбір кап, установку брекет-систем, елайнеров Invisalign. Займається виправленням дефектів прикусу і аномалій зубо-щелепного апарату.
Стоматолог-терапевт
Ольга Юріївна спеціалізується в області дитячої терапевтичної стоматології. Лікар проводить діагностику і терапію захворювань молочного і постійного прикусу каріозного і некаріозного характеру. Займається озонової герметизацією фісур і реминерализирующей терапією.
Стоматолог-имплантолог, Щелепно-лицьовий хірург
Євген Вікторович Яровий спеціалізується в області імплантології і щелепно-лицевої хірургії. Лікар проводить оперативні втручання різного ступеня складності. Займається хірургічним лікуванням пародонтиту. У своїй роботі використовує інноваційні методики кістково-пластичних операцій.