Лікарі діагности в Харкові (метро Героїв праці)

Людмила Сахновская
Спасибо большое врачу за профессионализм и трепетное отношение . Все четко,ясно и без всяких проблем
Екатерина Русанова
Хочу выразить благодарность Виктории Владимировна за профессионализм, за трепетное отношение. Наблюдаюсь по беременности 28 недель, всем довольна ☺️ Спасибо большое
30 листопада '-1 г.
Очень квалифицированный специалист,внимательная,приятная. Была 2 раза на узи всем осталась довольна,рекомендую всем
30 листопада '-1 г.
Виктория Владимировна, очень хороший врач. Её слова совпадают с мнением других специалистов. Очень внимательная и хорошо понимает свое дело. Моя личная рекомендация)
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує фолікулометрія, ультразвукове дослідження органів малого тазу, в тому числі скринінгове УЗД плоду. Проводить установку і видалення внутрішньоматкової спіралі. Лікує клімакс, порушення менструального циклу, кісти яєчників, ендометріоз і ендометрит.
Записатися на прийом25 онлайн записів
Консультація Тимчасово не приймає
Ендоскопіст
41 рік досвіду
Лікар-діагност, має вищу кваліфікаційну категорію за профілем ендоскопії. Займається проведенням діагностичних досліджень з метою виявлення патологій органів травлення. Спеціалізується на фиброгастродуоденоскопии, також виконує класичну гастроскопію. Надає послуги консультації фахівця, пояснює пацієнтам тонкощі процедури, розшифровує результати, виписує укладення за підсумками проведеного діагностичного дослідження.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-02
УЗД-фахівець
Лікар ультразвукової діагностики спеціалізується на виявленні захворювань внутрішніх органів і систем. Основні напрямки його професійних інтересів включають дослідження роботи серця, доплерографію серцево-судинної системи, постановку діагнозу і рекомендації щодо лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
УЗИ-специалист
Лікар-терапевт, займається ультразвуковою діагностикою захворювань шлунково-кишкового тракту хронічного характеру. Проводить УЗД органів травної системи, спостерігає хворих з гастритами, колітом і ентеритами, запальними процесами та інфекціями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8