Лікарі в Харкові (метро Перемога)

Дарина
Была на приеме, осталась очень довольна! Мне дали четкие и исчерпывающие ответы на мои вопросы!!! Всем советую!
30 листопада '-1 г.
Игорь
Рекомендую хороший специалист Рекомендую хороший доктор
30 листопада '-1 г.
Вячеслав
Отличный спец, мои рекомендации !
06 червеня '19 г.
Я проконсультировалась и получила полноценную помощь от доктора Андрусович. Она прекрасный специалист, в чем я убедилась на собственном опыте. Инна Владимировна поставила предварительный диагноз еще на первом приеме. Она направила меня сдать анализы, которые только подтвердили первые слова доктора. Я получила лечение от инфекциониста, и оно мне хорошо помогло уже в скором времени. Я признательна доктору! И хочу отметить ее профессиональные навыки справедливой оценкой.
11 вересня '18 г.
Інфекціоніст, гепатолог
Викликати лікаря додому
Доктор Андрусовіч Інна Володимирівна — інфекціоніст, лікар вищої категорії. Досвід роботи 14 років. Спеціалізується на захворюваннях, викликаних проникненням в організм інфекційних агентів. Лікує генітальний герпес, краснуху, кір та дизентерію. Розробляє індивідуальні схеми терапії гепатиту в гострій і хронічній стадії перебігу. Приймає в консультативному режимі за попереднім записом. У своїй практиці використовує безінтерфероновие схеми лікування.
Записатися на прийом26 онлайн записів
Консультація тільки онлайн 550
Лікар-спеціаліст з функціональної діагностики, кардіолог
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Кардіолог, інтервенційний кардіолог, спеціаліст ультразвукової діагностики, анестезіолог-реаніматолог, рентгенолог
31 рік досвіду
Кардіолог, інтервенційний кардіолог
Кардіолог
Масажист
Спеціаліст з масажу, виконує класичний масаж, масаж голови зі специфічним впливом на рефлексогенні зони, седативний масаж тіла, проводить мануальне опрацювання психологічних м'язових затискачів тіла. Олена Олексіївна приймає пацієнтів з остеохондрозом, запаленням сідничного нерва, синдромом подразненого кишківника, вегетосудинною дистонією і панічними атаками.
Кардіолог, інтервенційний кардіолог