Лікарі ендокринологи в Харкові (метро Героїв праці)

Собур Наталія Олексіївна
Була на прийомі у лікаря ендокринолога Шарафутдінової С.М. Отримала первісну диагностику і поради для подальшого диагностування. Прийомом лікаря задоволена.
05 грудня '23 г.
Екатерина
Около трех месяцев я чувствовала, что хочу постоянно пить. Меня это насторожило, когда на ногах появились отеки. Решила проконсультироваться с врачом и записалась к Светлане Мягсумовне. На приеме доктор опросила меня, направила на обследование. Оказалось, что у меня повышен сахар, диагноз – сахарный диабет. Я очень испугалась, но врач успокоила меня и все подробно рассказала, что и когда делать, и какую диету соблюдать. Спасибо!
05 березеня '19 г.
Ендокринолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань ендокринної системи. Проводить комплексні інструментальні дослідження. Визначає оптимальну схему відновлення функціонального стану щитовидної залози. Лікує гіпертиреоз, токсичний зоб, цукровий діабет.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Харків вул. Академіка Павлова 158 м.Героїв праці63
Ендокринолог
Лікар займається виявленням та лікуванням ендокринної патології. Приймає пацієнтів з ожирінням, ендокринною безплідністю, патологіями наднирників, гіпотиреозом та вузловим зобом. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та ультразвукове дослідження щитовидної залози.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Консультація Тимчасово не приймає