Лікарі неврологи у Дніпрі (Соборний район)

Диана
Впервые нашего сына осматривала Татьяна Аркадьевна в роддоме (очень вежливая, приветливая и самое главное чётко и понятно доносила информацию). После того как наш семейные отправил на плановый смотр (1 мес.). к другому врачу, мы решили всё равно наблюдаться у Татьяны и не каплю не пожалели.
30 листопада '-1 г.
Самая прекрасная врач нашего поколения .
30 листопада '-1 г.
Александра
Татьяной Аркадьевной очень довольны,наблюдает сына Марка. Как специалист,отлична. Всегда всё объяснит,расскажет,покажет. Как человек,очень приятна и легка.
20 вересня '17 г.
Надежда
Специалист высокого уровня. Татьяна Аркадьевна наблюдала дочку.
07 серпня '16 г.
Невролог
Дитячий невролог вищої категорії, проводить лікування різних психоневрологічних захворювань: головного болю, енурезу, безсоння, епілепсії та інші. Постійний учасник в міських, міжрегіональних, українських семінарах і науково-практичних конференціях.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Невролог дитячий
Дитячий невролог першої категорії Теренкова Тетяна Аркадіївна допомагає в різних патологіях новонароджених. Постійний учасник міжнародних конференцій, симпозіумів, круглих столів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Невролог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, фахівець в області дитячої неврології. Займається лікуванням дітей з органічними ураженнями мозку, перинатальним ураженням центральної нервової системи, епілепсією, гідроцефалією, затримкою психомовного розвитку. Надає допомогу при непритомності, головних болях, енурезі, безсонні й інших неврологічних симптомах. В роботі використовує сучасну медичну техніку і прогресивні терапевтичні методики.
Невролог
Доктор лікує широкий спектр захворювань центральної та периферичної нервової системи. Для уточнення діагнозу призначає доплерографію, рентген, магнітно-резонансну та комп'ютерну томографію головного мозку, ехоенцефалографію. Лікує головний біль, судоми, запаморочення, остеохондроз, наслідки інсультів та грижі міжхребцевих дисків.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Невролог
Лікар Борисенко Валерія Сергіївна надає консультаційні послуги в області неврології. Веде лікування і спостереження за пацієнтами з гострою та хронічною неврологічною патологією, в тому числі судинними захворюваннями, спадковими хворобами, нейродерміту, нейром'язовими і вертеброгенними порушеннями, судомним синдромом. Також надає лікарську допомогу при неврозах, безсонні.