Лікарі психіатри у Дніпрі (Соборний район)

Наталья Щитова
Доктор и прием очень понравились,располагает к себе,внимательно и вдумчиво слушает,у меня резиснтная клиническая депрессия девятый год,я уже потеряла всякую надежду на освобождение из этой клетки,были стационары и частные психиатры,много схем лечения,пока ничего не помогло,и я решила прыгнуть ещё раз...доктор очень внимательный,работает на результат,располагает к себе,компетентный,могу это точно сказать со своего многолетнего опыта.у меня появилась Надежда,которую я давно потеряла и уверенность,что Дмитрий Александрович вытащит меня на Белый свет,сейчас мы подбираем препараты и я почему то очень Ему. Верю.о ходе лечения обязательно напишу отзыв.
30 листопада '-1 г.
Хочу рекомендовать Кожушко Анну как отличного психотерапевта. Я к ней не раз обращалась, и результат был всегда позитивным. Анна - мастер своего дела, внимательная и вежливая. Огромное спасибо.
05 липня '18 г.
Юлианна
Когда у меня начался беспокойный сон, я сразу не придала этому серьезного значение. Но когда проблема усугубилась, решила записаться на прием к Кожушко Анне, и не ошиблась. Проблема оказалась глубокой и мне пришлось пройти длительный курс лечения. Огромное спасибо за помощь и за крепкий сон.
02 липня '18 г.
Психіатр, психотерапевт
Лікар психотерапевт, психіатр вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на наданні медикаментозного лікування дорослих з порушенням сну, розладами (депресивними, біполярними, змішаними, невротичними). Проводить терапію інволюційних тривог і розладів настрою, лікування астенічної і невротичної симптоматики, отриманої внаслідок травми. Має великий досвід роботи в корекції важких соматичних захворювань. Кожушко Ганна Юріївна член Асоціації психіатрів України.
Записатися на прийом16 онлайн записів
21 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом пацієнтів з психічними захворюваннями. Лікує депресію, панічні атаки, вегетосудинну дистонію, обсесивно-компульсивний розлад, головний біль, втрату апетиту, безсоння та булімію. Займається корекцією лікування, при необхідності направляє до вузькопрофільного спеціаліста.
Консультація 1000/800/2000 грн.
Психіатр дитячий
Лікар проводить корекційні та психотерапевтичні заняття з дітьми. Займається виявленням та лікуванням психічних розладів у дітей та підлітків. В роботі використовує методи арттерапії, музикотерапії та логоритміки. Приймає дітей з аутизмом, затримкою психомовного розвитку та невротичними розладами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Психіатр, психотерапевт, медичний психолог
Лікар надає психологічну підтримку та допомогу пацієнтам з психічними розладами. Лікує тривожність, нервозність, неврози, панічні атаки, безсоння, фобії та маніакально-депресивний синдром. Займається корекцією заїкання. Здійснює лікування за допомогою групових або індивідуальних сеансів психотерапії.
Записатися на прийом8 онлайн записів
Психотерапевт, психіатр
Лікар проводить діагностику і лікування неврозів, фобій, депресій, нервозності і тривожності. Займається лікуванням маніакально-депресивного синдрому. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю. Є членом Асоціації психіатрів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Психіатр, психотерапевт
Лікар займається проведенням психологічних консультацій. Лікує легкі фобії, маніакально-депресивний синдром, депресію, тривожність, нервозність, панічні атаки та мігрень. Допомагає налагодити відносини в колективі та сім'ї, працює з емоційним вигоранням.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Психіатр
21 рік досвіду
Записатися на прийом3 онлайн записи
Психіатр, клінічний психолог, психолог
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом7 онлайн записів
Психіатр, психотерапевт
Лікар спеціалізується на наданні психіатричної та психотерапевтичної допомоги дорослим пацієнтам. Лікує неврози, тривожність, страхи, панічні атаки, депресію, вегетосудинну дистонію, шизофренію та психосоматичні розлади. Виїжджає додому до пацієнтів.
Консультація 800/1000/2000 грн.