Лікарі сексологи у Дніпрі (Соборний район)

Дмитрий Игоревич грамотный и внимательный доктор. Чётко и доступно объясняет. Общение доставило море удовольствия. Спасибо. РЕКОМЕНДУЮ.
30 листопада '-1 г.
Юрий
Приятно удивил. Молодой, грамотный, спокойный. Без гонора и самолюбования. А позже оказалось, что ещё и очень порядочный. С этим врачом мне повезло
30 листопада '-1 г.
Олеся
Высококвалифицированный специалист. Быстро устанавливает диагноз и причину болезни. Спасибо за скорое выздоровление!
23 квітня '18 г.
Алекс
Дмитрий Игоревич самый грамотный и внимательный доктор. Проводит полный комплекс обследования (УЗИ проводит сам), быстро и четко устанавливает диагноз, назначает эффективное лечение. Спасибо!
23 квітня '18 г.
Уролог, УЗД-фахівець
Викликати лікаря додому
Лікар Малишкін Дмитро Ігорович — спеціаліст вищої категорії. Основні напрямки роботи: терапія чоловічого безпліддя, передчасної еякуляції, еректильної дисфункції. Крім того займається лікуванням простатиту, уретриту, аденоми простати та інших захворювань сечостатевої системи у чоловіків і жінок. До нього можна звернутися з питання оперативного усунення фімозу. Володіє сучасними методами діагностики. Проводить УЗД органів сечовидільної системи (нирок, сечового міхура), УЗД органів мошонки, простати (в тому числі трансректальне). Співавтор монографії з чоловічого безпліддя.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-05
Дніпро вул. Набережна Перемоги 120 А р.Соборний