Коноваленко Ольга Вікторівна

Невролог
лікар вищої категорії
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, фахівець в області дитячої неврології. Займається лікуванням дітей з органічними ураженнями мозку, перинатальним ураженням центральної нервової системи, епілепсією, гідроцефалією, затримкою психомовного розвитку. Надає допомогу при непритомності, головних болях, енурезі, безсонні й інших неврологічних симптомах. В роботі використовує сучасну медичну техніку і прогресивні терапевтичні методики.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Лікар працює в клініках:
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916

02.03.2017
30 листопада '-1р.
Первые приступы эпилепсии у дочери начались в переходном возрасте. Ольга Викторовна стала лечащим врачом дочки. Благодаря современной медицинской технике и прогрессивным терапевтическим методикам Коноваленко смогла помощь дочери. Сейчас болезнь не дает о себе знать, а мы в свою очередь придерживаемся всех рекомендаций доктора.
09.03.2017
30 листопада '-1р.
Ольга Викторовна очень помогла мне и моему сыну. То ли из-за переживаний, то ли по каким-то другим причинам, но нас с сыном мучила бессонница. Чай с мятой уже не помогал, решили пойти к Коноваленко. Её полезные рекомендации помогли нам наладить режим дня. Теперь мы без проблем ложимся спать вечером и просыпаемся утром.

Лікар-невролог надає послуги

• первинний прийом;
  • діагностика неврологічних патологій у дітей;
  • призначення лікування.

Лікар-невролог займається лікуванням хвороб