Лікарі педіатри у Дніпрі (Соборний район)

Наталья Николаевна,Врач с Человек с большой буквы!Очень квалифицированый и толковый врач!Проффесионал своего дела!А еще очень приятная и внимательная женщина.Всегда вникнет в проблему,все подробно обьяснит!Рекомендую данного врача!
01 листопада '19 г.
Анастасия
Огромное спасибо Наталье Николаевне! Она определила нашу проблему, а это самое главное. Сделали, как назначено, и проблемы с животиком, а одновременно и со сном всей семьи были решены. Жалею, что со своей проблемой сразу не обратилась к специалисту. Рекомендую всем, если у ребенка затянулись колики и долго жидкий стул, сразу идти к гастроэнтерологу и не мучить ни его, ни себя))
23 травня '17 г.
Большое спасибо Наталье Николаевне за оказанную помощь! Очень хороший врач. Рекомендую!
07 вересня '16 г.
Тамара
Спасибо, что сохранили здоровье моего ребенка.
19 вересня '16 г.
Гастроентеролог, педіатр
Дитячий гастроентеролог, педіатр вищої категорії, кандидат медичних наук, асистент кафедри госпітальної педіатрії 2 і неонатології ДУ Дніпропетровської медичної академії МОЗ України. Спеціаліст з питань харчування для дітей ацетонемічний синдром, дітей при алергічної патології, вигодовування дітей раннього віку.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-05
Кардіолог, ревматолог, дитячий кардіоревматолог, педіатр
21 рік досвіду
Лікар кардіолог, проводить лікування дітей і дорослих захворювання: кардіоміопатій, артеріальної гіпертензії, серцевої недостатності, аритмії, ювенільних артритів та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Педіатр, дитячий алерголог
Лікар педіатр, спеціалізується на лікуванні дітей, які страждають патологіями дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, а також проводить ефективне усунення інфекційних захворювань. Володіє технікою дитячого масажу, динамічної гімнастики та акватренінгу.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Педіатр
21 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні різних захворювань у дітей і підлітків. Здійснює регулярний нагляд за новонародженими і моніторинг їх розвитку. Проводить планові профілактичні огляди, консультує перед проведенням вакцинації. Лікує ГРВІ, грип, харчові отруєння, бронхіт, атопічний дерматит.
Педіатр
Педіатр вищої лікарської категорії, неонатолог, лікує дітей різного віку, включаючи новонароджених. Веде спостереження, консультує, надає термінову медичну допомогу, призначає план лікування при хронічних патологіях. Проводить вакцинації і профілактичні огляди, виконує пробу Руф'є для школярів.