Клименко Юлія В'ячеславівна

Невролог
Лікар першої категорії
Доктор займається виявленням та лікуванням неврологічних патологій. Лікує вегето-судинну дистонію, запаморочення, головний біль різного генезу, мігрень, невралгії, склероз і епілепсію. Здійснює амбулаторний прийом пацієнтів.

Маргарита
Месяц назад упала в обморок на работе, поняла, что дальше не обращать внимания на головные боли не получится – пошла на прием к неврологу. Боялась страшного диагноза, но Юлия Вячеславовна сумела успокоить меня и четко разбиралась в моей проблеме, назначила несколько обследований и анализов, по результатам составила курс лечения, которые я ещё прохожу. Но мне уже значительно лучше.

• 2011 р. — Дніпропетровська державна медична академія за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 2012 р. — інтернатура за фахом "Невропатолог".

• 2015 р. — ТУ "Актуальні питання організації медико-соціальної експертизи, реабілітація хворих та інвалідів при неврологічних захворювань".