Лікарі дерматологи у Дніпрі (Соборний район)

Кристина
Дуже гарний спеціаліст. Все уважно вислухав та підказав,що і як краще обстежити . Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Уважний професіонал, та справжній віртуоз своєї справи. Консультація сподобалася. В ігровій формі провів огляд дитини. Все детально пояснив, та склав план лікування. Тільки позитивний відгук можу залишити про цього чудового спеціаліста.
13 березеня '20 г.
Дуже задоволена прийомом. Роман Володимирович ретельно зібрав анамнез, уважно вислухав, дуже докладно пояснив суть та методи пропонованої схеми лікування. Приємно лікуватися у таких кваліфікованого фахівців. Дитина також у захваті.
11 березеня '20 г.
Вследствие наследственной предрасположенности, как и у моей мамы, у меня начал проявляться псориаз. В нашем городе, Кривохижа Сергей Алексеевич, один из лучших дерматологов. Мне назначил целый курс лечение. Начиная от мазей и заканчивая медикаментозной терапией. Лечение помогает. Рекомендую.
17 липня '18 г.
Дерматовенеролог
Лікар займається виявленням та лікуванням шкірних захворювань. Приймає пацієнтів з акне, алергічним дерматитом, псоріазом, екземою, атопічним дерматитом, грибковими захворюваннями шкіри і нігтів. Для уточнення діагнозу призначає дерматоскопію. У роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація
Дерматолог
Доктор Кривохижа Сергій Олексійович працює в області дерматології. До компетенції фахівця входить встановлення причин шкірного ураження, проведення діагностики (дерматоскопія). Звернутися до лікаря можна при дерматитах різного походження, грибковому ураженні нігтьової пластини, шкіри, псоріазі, екземі, лишаї, алергічних висипаннях. Також Кривохижа С.А. проводить консультації пацієнтам з системними захворюваннями, прогресування яких призводить до ураження шкірних покривів. До компетенції лікаря входить бесіди по профілактичним заходам, необхідним для попередження загострення хронічної патології і появи нової.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Дерматолог, трихолог
Лікар дерматолог, трихолог, проводить спектр спеціалізованих процедур пацієнтам з трихологічні проблемами. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування алопеції, себореї, себорейного дерматиту, захворювань волосся, нігтів, сальних і потових залоз. За допомогою сучасної апаратури проводить озоно- і мезотерапії, дерматоскопію і тріхоскопію. Антібура Вікторія член кількох профільних асоціацій України та Греції, учасник департаменту охорони здоров'я.
Трихолог, дерматолог
21 рік досвіду
Лікар-дерматовенеролог, трихолог вищої категорії. Надає консультаційні послуги. Займається різними порушеннями стану шкіри і волосся, а також венеричними і дерматологічними захворюваннями. У лікуванні використовує медикаментозну терапію, а також методи мезотерапії, плазмоліфтінга, кріо- і лазерної деструкції, електрокоагуляції. Надає лікарську допомогу при дерматитах, лишаях, корості, розацеа, вугрової висипки, оніхомікозі, себореї, екземі, кропивниці та ін.