Лікарі пульмонологи у Дніпрі (Соборний район)

Витошко
Дуже хороший лікар! В осінній період часто хворію бронхітами. Так що доводиться постійно консультуватися у цього лікаря. Дуже задоволена її роботою. Все чітко та злагоджено. А що найголовніше, лікування допомагає. Рекомендую!
24 лютого '20 г.
Аріна
Довгий час хворію бронхіальною астмою. Мій попередній лікар, пішов на пенсію, постало питання у пошуку нового спеціаліста. Звернулася до Юлії Володимирівни. Дуже задоволена професіоналізмом цього фахівця. Однозначно можу її рекомендувати.
26 лютого '20 г.
07.03.2017
Грыць Людмила Георгиевна спасла жизнь нашей дочери. После положительной реакции на вакцинацию Манту мы обратились к этому доктору. Людмила Георгиевна подтвердила диагноз. Хорошо, что мы сразу записались на прием, так как раннюю стадию лечить легче. Грыць составила индивидуальный график терапии. В результате, дочь полностью поправилась.
30 листопада '-1 г.
28.02.2017
Когда очередной раз в школе делали вакцинацию Манту, у врачей были какие-то подозрения. Мы решили не медлить, и сразу пошли к опытному специалисту. Консультировались мы у Людмилы Георгиевны. Паниковать доктор не стала, и нам не разрешила. Она назначила ревакцинацию. Результат был отрицательный. Благодаря этому квалифицированному врачу мы спим спокойно.
30 листопада '-1 г.
Дитячий фтізіатр
Лікар-фтизіатр вищої категорії. Приймає пацієнтів дорослого, підліткового і дитячого віку. Надає лікарську допомогу при таких захворюваннях, як саркоїдоз і туберкульоз. Консультує з приводу результатів реакції Манту і ревакцинації, складає індивідуальні плани терапії. У своїй діяльності використовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування і реабілітації. Веде активну наукову діяльність, є постійним учасником Всеукраїнських медичних конференцій.
Консультація
Терапевт, Пульмонолог
Займається діагностикою та лікуванням уражень дихальної системи (бронхіальна астма, хронічне обструктивне захворювання легенів, пневмонія, гострі і роніческіе бронхіти, саркоїдоз та інші нозології). Володіє методикою УЗД-діагностики легенів і плевральних синусів, спірометрії.
Пульмонолог