Лікарі терапевти у Дніпрі (Соборний район)

Галина Павловна
Никута Лариса Григорьевна произвела не меня не забываемое впечатление . Такого отзывчивого, умного и доброго врача ,я давно не встречала. А ее профессиональный подход к болезни дает уверенность на быстрое выздоровление .Спасибо Вам большое,за ваш труд!
17 липня '18 г.
Надежна Петровна
Никута Лариса Григорьевна стала не просто нашим семейным врачом . Она стала нашим другом и советником в вопросах здоровья нашей семьи. Всегда посоветует и подскажет правильное лечение, всегда внимательно выслушает и поможет в любую минуту. Одно уважение к таким врачам!
08 липня '18 г.
Екатерина
Отзывчивый и грамотный специалист. Рекомендую
01 січня '70 г.
Очень внимательный врач. Все выслушала и уточнила каждую деталь. И лишних таблеток не назначает.
01 січня '70 г.
Терапевт, гастроентеролог, інфекціоніст
Лікар терапевт, інфекціоніст, гастроентеролог, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань гастроентерологічного, кардіологічного, геріатричного і психотерапевтичного напрямків. Спеціаліст в терапії хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, бронхів і легенів, артеріальної гіпертензії. Палійчук Олеся Юріївна член Української Асоціації гастроентерологів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-04
Терапевт, сімейний лікар
Лікар Нікутіна Лариса Григорівна спеціалізується в області сімейної медицини, має 37-річний стаж. До компетенції доктора входить контроль над планової вакцинацією, профілактика сезонних вірусних хвороб і проведення заходів з попередження загострень хронічних захворювань. В послуги фахівця входить консультативний прийом (в тому числі на дому), динамічне спостереження за станом пацієнта на тлі терапії, а також підбір оптимальних методів лікування при різній патології. До Нікутіной Л. Г. звертаються при захворюваннях інфекційно-запального, вродженого, гормонального, психологічного походження. Спеціаліст надає допомогу при хворобах дихальної, серцево-судинної, травної, урогенітальної, нервової, ендокринної систем.
Нефролог, терапевт
Надає консультування пацієнтів з патологією нирок, як лікар-нефролог, лікар терапевт. Має вищу категорію з нефрології та другу з терапії. Займається лікуванням захворювань нирок (пієлонефрит, гломерулонефрит, МКБ-нефрологічного профілю, терапевтичного профілю).
Терапевт, кардіолог
Доктор Бойко Ірина Яківна фахівець в області кардіології, терапії. Надає послуги в консультуванні і лікуванні кардіо і терапевтичних захворювань. Займається електроенцефалограмою. Надає допомогу в лікуванні простудних, ендокринних захворювань, а так же захворювань кровоносної системи.
Дніпро вул. Набережна Перемоги 120 А р.Соборний
Терапевт, Пульмонолог
Займається діагностикою та лікуванням уражень дихальної системи (бронхіальна астма, хронічне обструктивне захворювання легенів, пневмонія, гострі і роніческіе бронхіти, саркоїдоз та інші нозології). Володіє методикою УЗД-діагностики легенів і плевральних синусів, спірометрії.
Педіатр
Педіатр вищої лікарської категорії, неонатолог, лікує дітей різного віку, включаючи новонароджених. Веде спостереження, консультує, надає термінову медичну допомогу, призначає план лікування при хронічних патологіях. Проводить вакцинації і профілактичні огляди, виконує пробу Руф'є для школярів.