Лікарі отоларингологи у Дніпрі (Соборний район)

04.03.2017
Работая учителем у школе, я заработала себе дисфонию. А нарушение работы голосовых связок делало преподавание невозможным. Необходимо было эффективное и быстрое лечение. Обратившись к Богдану Викторовичу, я не пожалела. Благодаря его лечению, я быстро поправилась и вернулась к работе. Большое спасибо этому доктору.
30 листопада '-1 г.
25.02.2017
Моё самолечение простуды закончилось неприятными осложнениями. Я вынуждена была обратиться к отолярингологу с сильным насморком и головными болями. Моё подозрение на гайморит оправдалось. Богдан Викторович излечил меня от этой болезни. Также, он делал мне эндоскопическое исследование носоглотки. Благодаря его современным методам я сейчас здорова.
30 листопада '-1 г.
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог другої кваліфікаційної категорії. Виконує весь спектр діагностичних і лікувальних маніпуляцій на ЛОР-органах, в тому числі ендоскопію гортані, носоглотки. Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань ЛОР-органів у дорослих і дітей: тонзиліту, ларингіту, отиту, риніту, синуситу. Особливу увагу приділяє такому напрямку, як фоніатрія. Усуває дисфонію (порушення роботи голосових зв'язок). Проводить навчання хворих з видаленою гортанню стравохідного голосу.
Оториноларинголог дитячий та дорослий
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні патологій горла, носа та вуха. Здійснює прийом дорослих та дітей. Проводить лікування хропіння за допомогою лазера. Виконує промивання лакун піднебінних мигдаликів, продування вух, видалення сторонніх тіл з носа та вуха.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Отоларинголог, пластичний хірург
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів. Проводить пластичні операції: ріносептопластику при різних деформаціях зовнішнього і внутрішнього носа, пластику вушних раковин і підборіддя. Допомагає пацієнтам, у яких порушено носове дихання. Лікує тонзиліт, фарингіт, отит, ларингіт.