Сальков Микола Миколайович

Нейрохірург, судинний невролог
21 рік досвіду
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
доцент Інституту традиційної і нетрадиційної медицини
Лікар займається діагностикою та терапією неврологічних захворювань. Успішно лікує наслідки інсульту, неврити, невралгії, атеросклеротичні ураження, внутрішньомозковий крововилив, міжхребетні грижі, остеохондроз. Приймає пацієнтів з частими запамороченнями, головним болем, болем у спині, шиї і кінцівках. Учасник міжнародних конференцій країн Європи і Америки.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

18:30
19:00
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916

Татяна
Я отримала стовідсоткову консультацію. Йдучи до лікаря, я не зовсім розуміла суть своєї проблеми. А вийшла з повним розумінням своєї ситуації. Загалом, чуйне ставлення до пацієнта, так як і повинно бути на прийомі у хорошого лікаря.
Alina
У мене склалися найкраще враження про лікаря, як про фахівця. Починаючи з того, що лікар особисто зустрів з холу, а після прийому проводив. Лікар професійно підійшов до моєї проблеми, все розповів спокійно, докладно, відповів на питання, взагалі не виникло невизначеності.