Лікарі гінекологи у Дніпрі (Соборний район)

Віта
Лікар доброзичливий. На скільки я можу судити, цілком компетентний. Вказала на можливі проблеми. Розпочала призначений курс лікування, все допомагає. так що повністю задоволена! прийду ще! Рекомендую!
17 лютого '20 г.
Вікторія
Лікар завойовує прихильність своєю простотою і почуттям гумору. Поки була тільки на первинному огляді, де мені був прописаний курс лікування. Подивимося за результатами. А лікар дуже уважна, відповіла на всі мої запитання і не упустила нічого з моїх скарг
01 лютого '20 г.
Катя
Много лет наблюдаюсь у Евгении Николаевны. Прекрасный доктор с огромнейшим опытом. Очень аккуратна в работе – мне не бывает больно при ее осмотрах, лечение выписывает недорогое, но эффективное. И всегда поможет советом, когда это нужно. Всем ее советую.
28 березеня '19 г.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Протягом 18 років успішно діагностує і лікує захворювання шийки матки, порушення статевого розвитку і менструального циклу, молочницю і маткові кровотечі. Виконує установку внутрішньоматкової спіралі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних патологій. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу. Лікує ендометріоз, ерозію шийки матки, клімакс, кісти яєчників. Консультує з питань вибору контрацепції.
Гінеколог, діагност
Лікар-гінеколог, займається виявленням, лікуванням і профілактикою гінекологічних патологій. Валентина Олександрівна бере пацієнток з клімаксом, передменструальний синдром, ерозією шийки матки і молочницею. Призначає лабораторні аналізи, виконує паркан гінекологічного мазка.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Акушер-гінеколог
Доктор Уманова Дар'я Ігорівна спеціалізується в галузі акушерства та гінекології, має другу категорію. До послуг спеціаліста входить діагностика, лікування захворювань жіночої репродуктивної системи, проведення штучного запліднення. До Уманової Д.І. звертаються при порушеннях менструального циклу, безпліддя, дисплазії шийки матки, сальпінгоофорит, ендометріоз, папіломи в інтимній зоні, а також для вибору методу контрацепції. З діагностичною та терапевтичною метою лікар виконує кольпоскопію, видалення папілом, біопсію, аргоноплазмову коагуляцію.
Акушер-гінеколог
Лікар займається виявленням та лікуванням широкого спектру гінекологічних захворювань. Виконує кольпоскопію, здійснює ведення вагітності. Лікує патології шийки матки та запальні хвороби органів малого тазу. Консультує з питань вибору контрацепції.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Лікар проводить лікування безпліддя. Займається лікуванням та діагностикою інфекцій, що передаються статевим шляхом. Проводить лазерну вапоризацію шийки матки, введення/видалення внутрішньоматкової спіралі, гіменопластику, лабіопластику.