Сторінка 10. УЗД органів калитки в Києві

Знайдено 248 клінік

Сб Нед Цілодобово
Валентин
Багаторазово звертались до лікаря Гринішиної Галини, завжди позитивний результат, і з дітьми і з дорослими!
Кирилл Д.
Насправді прийом у лікаря мене приємно здивував. Максимально професійна людина. Який доступною мовою пояснює, що дуже важливо, для людини не зв'язаною з медициною. В майбутньому буду звертатися лише до неї! Однозначно можу рекомендувати!
Лейла
Все на високому рівні, лікар шанобливо, уважно поставився до нас. Перевірив всі аналізи за останні пів року. Видно, що лікар зацікавлений в тому, щоб вирішити проблему. З дитиною спілкувався вільно, одразу знайшла підхід. Звертайтесь!
Розалия
Рекомендую лікар. Дуже уважна, детально пояснює, все по справі і без прикрашання. Також необхідно відзначити, що спеціаліст дуже тактовна і приємна в спілкуванні. В теперішній час, напевне таких вже не знайти. Спасибі Вам за все!
Кругловы
Все відмінно, лікар професіонал своєї справи. На консультації мені все чітко і конкретно розповіли і пояснили. Тепер у мене є повне розуміння суті своєї проблеми. Призначення виконую, так як розказала лікар. Спасибі спеціалісту.
Марина Н.
Була сьогодні на прийомі: все пройшло досить легко і комфортно. Спеціаліст зуміла пояснити все лаконічно: з твердою впевненістю можу стверджувати, що компетентна у своїй справі. Побільше б таких відкритих і чуйних лікарів! Рекомендую!
Київ б-р Кольцова (Миколи Руденка) , 14 Д
р.Святошинський
Джі Ай Мед (GIMED) - це клініка сімейного здоров'я, що надає розширений спектр послуг. Медичний центр спеціалізується на професійній і якісній медичній допомозі.
  • УЗД органів калитки 600
Сити Клиника
Київ пр-т Науки, 30
м.Деміївська21 9 м.Голосіївська24 9 м.Видубичі40 17
Спеціалізована профільна сучасна "Сіті Клініка" працює в трьох основних напрямках медицини: ендокринологія, гінекологія та репродуктологія, хірургія одного дня.
  • УЗД органів мошонки (калитки) 480
Київ вул. Вадима Гетьмана, 3 , Шулявка
м.Шулявська7 15 м.Дорогожичі33 18
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія "Інститут клінічної медицини". Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна...
  • УЗД органів калитки (мошонки) 420
Київ вул. Маршала Тимошенка, 29 , Оболонь
м.Мінська10 5
КДС (Клініка Доктора Сичова) надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки медичного центру - ультразвукова і функціональна діагностики, косметологія, дерматологія, отоларингологія, гастроентерологія, неврологія, проктологія, урологія, гінекологія і терапія. У клініці також можна записатися на прийом до кардіолога, сімейного лікаря,...
  • УЗД органів калитки (яечки, придатки яєчок) 350
Сити Клиника
Київ вул. Анни Ахматової, 46 А
м.Осокорки17 6 м.Позняки2 6
Багатопрофільний медичний заклад "Сіті Клініка" охоплює три напрямки — сімейна медицина, гінекологія і малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті клініки досвідчені лікарі, серед яких доктори та кандидати наук в галузі медицини.
  • УЗД органів мошонки (калитки) 480
Київ вул. О. Пчілки, 2
м.Позняки28 4 м.Харківська41 7
Київська клініка "Гармонія здоров'я" спеціалізується на наданні гінекологічної допомоги, хірургічних операціях, косметології та гастроентерології.
  • Доплер судин органів калитки 670
  • УЗД органів калитки (яєчки, придатки яєчок) 550
  • УЗД (п.фах) органів калитки (яєчки, придатки яєчок) 740
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 А
м.Шулявська10
  • УЗД Органів калитки 500
Київ вул. Володимирська, 81-а
м.Площа Українських героїв10 5
Центр гінекології та урології "ОМЕГА-КИЇВ" спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.
  • УЗД органів мошонки + проба Вальсальви + доплер 500
Київ вул. Євгена Чикаленка (Пушкінська), 45/2
м.Площа Українських героїв1 5 м.Театральна9 4 м.Палац спорту7 7
Основна спеціалізація діагностичного центру Medicinе group - проведення ульразвукових досліджень, дуплексного сканування та ехокардіографії. При проведенні УЗ-діагностики спеціалісти центра використовують сучасну апаратуру моделі SonoScape S6. За бажжаням пацієнта дослідження можуть проводитись анонімно.
  • УЗД калитки 600
Акції
Київ вул. Є. Пчілки, 3а
м.Харківська35 9 м.Позняки31 6 м.Вирліца48 13
MD Clinic - медичний центр широкого профілю "Медична династія" займається діагностування, лікуванням і профілактикою по 13 медичних напрямках. До штату входять 34 фахівця різних кваліфікації з багаторічним досвідом практичної роботи.
  • УЗД органів калитки 800