Сторінка 5. УЗД м'яких тканин в Києві

Сб Нед Цілодобово
Ткачова Елена Станіславівна
ДУЖЕ ГАРНО ☺️
Тетяна
Чудовий медичний центр з приємним персоналом. Особливу вдячність хочу висловити лікарю Труфанову Євгену Олександровичу, за його професіоналізм та уважність. Приділив багато часу .Швидко та точно виявив проблему та підібрав подальше лікування . Щиро вдячна за компетентність та піклування про пацієнтів!
Клара
Пришла сюда на УЗИ второго ребенка, очень удобно, что можна оставить дитё поиграть в десткой комнате, пока мама занята, особенно если из-за обстоятельств не с кем было оставить. Персонал внимательный и вежливый, а врачи всё доступно объясняют что и как. Без вот этого "всё хорошо" или "в квадрате б3 затемнение" что-то такое. Теперь думаю и вести беременность здесь.
Юлія
Марія Миколаївна є розумним та високопрофільним фахівцем. Завжди уважна, чуйна та добра. Я дякую Богу, що надав мені можливість зустрітися саме з нею. Завдяки їй я успішно завагітніла і була під наглядом та контролем постійно та цілодобово. Їй не байдужа доля кожного її пацієнта. Вона дійсно є тим лікарем, який любить свою професію. Крім того, не призначає зайві аналізи та препарити. Для мене, особисто, Вона залишиться найкращим лікарем.
Анастасия
Доктор, за которого стоит молиться. Именно он спас мне жизнь моего сына. После преждевременного УЗИ скрининга у другого врача, который поставил ложный диагноз, практически все врачи, у которых я хотела перепроверить результаты, шли по ложному следу, подтверждая неправильный диагноз с заключением - необходим аборт. Посоветовали Юрия Николаевича. Пришла к нему, посмотрел на УЗИ показатели и дал заключение не идти на аборт, а прийти через 2 недели, предварительно отослав на анализ кровь в Германию. Пришла на УЗИ через 2 недели - все показатели в норме. То есть Юрий Николаевич оказался единственным врачом, который предположил, что до этого скрининг был сделан раньше необходимо срока, потому поставлен ложный диагноз. После УЗИ пришли результаты анализов из Германии, что ребенок абсолютно здоров. Еще раз повторю Мельник ЕДИНСТВЕННЫЙ ИЗ ВСЕХ ВРАЧЕЙ, У КОГО Я БЫЛА, предположил, что срок поставлен неправильно и дал надежду на жизнь нашего тогда еще неродившегося малыша. Он спас нашу семью от аборта, на котором настаивали АБСОЛЮТНО все врачи до него. Пишу сейчас этот отзыв, смотрю на своего полуторагодовалого сына и слезы наворачиваются. Спасибо и низкий поклон врачу от Бога Юрию Николаевичу Мельнику, Когда-нибудь привезу к нему сына познакомиться. Он лучший специалист и как человек светлый. Дай Бог ему здоровья и благодарных пациентов.
Катерина
Лікар вислухала та оглянула. Проблема виявилася зовсім в іншому, але що дуже сподобалося, пояснила, чому так може бути, і як з цим боротися. Дала хороші рекомендації з харчування, способу життя і препаратів, щоб поліпшити ситуацію. Повністю всім задоволена. Буду рекомендувати усім близьким та знайомим.
Академія вашого здоров'я на Спаській — це багатопрофільний медичний центр, який надає широкий спектр послуг, починаючи від первинної діагностики і закінчуючи реабілітацією після перенесених захворювань, в тому числі коронавірусної інфекції.
  • УЗД м'яких тканин I зона 3D 420
  • Еластографія вузлового утворення мяких тканин 470
  • Еластографія 2-х вузлових утворень мяких тканин 700
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр "Гравімед" - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
  • УЗД м'яких тканин 350
Київ Бульвар Висоцького, 8 , Троєщина
м.Чернігівська39 м.Почайна33
Україно-Ізраїльський медичний центр Віта (VIТА) - сучасна клініка, що надає лікувально-діагностичні послуги по різних напрямах. В установі можна записатися на прийом до педіатра, сімейного лікаря, терапевта, алерголога, отоларинголога і іншим фахівцям.
  • УЗД м'яких тканин (однієї анатомічної області) 350
Київ вул. Хорива, 3 А , Поділ
м.Контрактова площа3 2 м. Поштова площа15 8 м.Золоті ворота30 10
Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці.
  • УЗД м'яких тканин (однієї ділянки) 395
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
  • УЗД м'яких тканин 300
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 8 , Позняки
м.Осокорки12 10 м.Позняки17 4
Добродій — клініка для всієї сім'ї, яка надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження. Доступна послуга виклику лікаря додому, оформлення довідок. Для вакцинації використовуються вакцини лідерів світового ринку вакцин Glaxo Smith Kline (GSK), Sanofi-Aventis.
  • УЗД м'яких тканин 250
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40
м.Деміївська30 8 м. Васильківська26 10 м.Либідська50 7
Дієво (DIEVO) - це багатопрофільний центр хірургічний рішень. Клініка спеціалізується на проведенні хірургічних операцій за різними напрямками. Всі маніпуляції здійснюються кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи.
  • УЗД м'яких тканин 350
Київ смт. Глеваха, вул. Підприємницька, 10Д (при в’їзді до м. Васильків, по вул. Декабристів, навпроти буд. 332)
м.Теремки15
З 2011 року надає медичну допомогу пацієнтам та пропонує медичні послуги, спрямовані на відновлення організму після захворювань, операцій, інтоксикацій, а також пропонує комплексне обстеження для ранньої діагностики різних захворювань.
  • УЗД м'яких тканин 400
Працює з
Вт: 09:00-20:00 Ср: 09:00-20:00 Чт: 09:00-20:00 Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-17:00
Київ вул. Політехнічна, 25/29
м.Політехнічний інститут6 2 м.Шулявська22 9 м.Лук'янівська29 8
Медичний центр Віра Надія Любов є першим українським установою, співробітники якої спеціалізуються на наданні допомоги у догляді за важкохворими, престарілими людьми, хворими дітьми, як в домашніх, так і в стаціонарних умовах. Послуги, що надаються центром Віра Надія Любов: цілодобова допомога доглядальниці пацієнтам на дому, яка має досвід роботи в...
  • УЗД поверхнево розташованих структур 300
  • УЗД м'яких тканин 300
Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2)
м.Дарниця42 10 м.Лівобережна31 8
Багатопрофільний медичний центр для всієї родини "Ілая Фемілі" займається діагностикою та лікуванням різних захворювань, веде комплексне обслуговування пацієнтів різного віку.
  • УЗД поверхневих органів та тканин 450