Сторінка 2. УЗД матки в Києві

Знайдено 113 клінік

Сб Нед Цілодобово
Лариса
Я Мудра Л М , ДУЖЕ ДЯКУЮ !!!!!Лікарю Косей Н.В і асистенту Мельник К.Не вистачить мені і мільйона слів,щоб висловити вам свою подяку,за працю вашу і золоті руки.За ваш професіоналізм.Ви чудовий лікар.Напевно Вас обійняв сам Бог,щоб ви допомагали людям. Бажаю здоров'я та мирного неба. Дякуююююю!!!!!
Аліна
Лікарі тут хороші спеціалісти та відповідально ставляться до своєї роботи. Дякую.
Наталия
Иванна Владимировна Шмулян очень хороший доктор!
Лилия
Хочу отметить гинеколога Павлову!Я зная о своей проблеме и побывав у многих врачей (кисты в двух яичниках) обратилась и в эту клинику.Прекрасный специалист , внимательная , все подробно разъясняет , не спешит! Сдавала анализы перед операцией там же . Всё четко по времени и раньше , если пришли заранее . Персонал вежливый и внимательный ! Так же делала лапароскопию в этой клинике ! Хочу отметить персонал в палате , все внимательные , заботливые и вежливые ! Цена за операцию вышла та же что и при предварительном подсчёте . Попала в клинику по рекомендации подруги , но затем прочитала не мало негативных отзывов . Побывав там , посетив врачей и т. д была приятно удивлена ! Всё на высшем уровне , везде проведут , расскажут , разъяснят ! Рекомендую клинику !
Олександр Степанович
Хочу висловити подяку доктору Орлову Антону Генадієвічу. Чуйна людина та лікар з великої літери. Достатньо було лише його кваліфікованого погляда щоб призначити необхідні обстеження. Доктор Антон Генадієвіч провів блискучу операцію, до і після якої був завжди на зв‘язку і контролював мій стан. Справжній професіонал, відмінний спеціаліст, чудова людина з блискучим почуттям гумору. З повагою та вдячністю Ваш «надійно фіксований» пацієнт.
Надежда
Спасибо всему персоналу клиники , а особая благодарность Самусенко Игорю Валентинович у и всему медперсоналу с которыми проводил мне операцию,
8,3
Київ вул. Деміївська, 13
м.Деміївська11 9 м.Голосіївська13 5
"Verum expert clinic — спеціалізований центр здоров'я експертного рівня і узгодженого медичного обслуговування. особливості клініки "
  • Цервікометрія 200
Київ пр-т. Порика, 9 А
м.Сирець70 17 м. Нивки м.Мінська
Багатопрофільна медична клініка "Viva" на Виноградарі надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг пацієнтам будь-якого віку. У клініці працюють фахівці більше 30-ти напрямків медицини, серед них лікарі вищої та першої категорії, багато хто отримали наукові ступені.
8,3
Київ вул. Ризька, 1 , Сирець
м.Дорогожичі10 3 м.Сирець12 4 м.Шулявська26 9
Центр комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії "Медіскан Груп" спеціалізується в області точної сучасної діагностики захворювань. Комп'ютерна томографія, ультразвукова діагностика, магнітно-резонансна томографія і прицільна біопсія за доступною ціною.
  • УЗД матки 300
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 00:00-24:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 09:00-16:00
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1в
м.Шулявська5 2 м.Політехнічний інститут19 4
Клініка Viva (Віва) на м. Шулявська з великим досвідом роботи, яка надає медичне багатопрофільне обслуговування українським і іноземним громадянам. Клініка укомплектована сучасним обладнанням для виконання амбулаторних маніпуляцій і методів лікування різних захворювань.
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявська5 2
ВВ Клініка — це сучасний медичний центр, де приймають лікарі різних спеціалізацій, такі як гастроентерологи, хірурги, сімейні лікарі, кардіологи, отоларингологи, невропатологи, терапевти, ортопеди-травматологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи і пластичні хірурги.
Био Плюс
Київ пр-т Миколи Бажана, 30
м.Харківська11 7 м.Позняки12 2
Багатопрофільний медичний центр "Біо Плюс" спеціалізується на проведенні різного роду діагностичних методів обстеження пацієнта з подальшою консультацією лікаря. Прийом ведуть педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, ЛОР, дерматовенеролог, невропатолог, гематолог, ревматолог, хірург, імунолог-алерголог та ін.
Київ, г. Васильків, вул. Декабристів, 170
Київ вул. Щекавицька, 36
м.Тараса Шевченко13 5 м.Контрактова площа11 4
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками.
Київ вул. Ованеса Туманяна, 3 , Левобережний масив
м.Лівобережна10 2 м.Дарниця26 10
Київська неврологічна клініка "АКСІМЕД" не перший рік займається наданням спеціалізованих лікувальних, діагностичних та реабілітаційних послуг. Спеціалізація медзакладу — центральна і периферична нервові системи та патології, пов'язані з ними.
Київ вул. Пимоненка, 10 А
м.Лук'янівська10
Медичний центр "Медікал Град" в Києві - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом ультразвукові діагности, масажисти, урологи, андрологи, терапевти, кардіологи, гінекологи і гастроентерологи. Також можна записатися на консультацію до мамолога, сімейного лікаря, ендокринолога, невролога та ревматолога.
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харківська36 8 м.Позняки46 9 м.Вирліца41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.