УЗД матки в Києві цілодобово

УЗД матки 597 грн.
Знайдено 3 клініки

Сб Нед Цілодобово
Аліна
Лікарі тут хороші спеціалісти та відповідально ставляться до своєї роботи. Дякую.
Надежда
Спасибо всему персоналу клиники , а особая благодарность Самусенко Игорю Валентинович у и всему медперсоналу с которыми проводил мне операцию,
Коля
Найвища оцінка за професіоналізм, за швидкість розуміння питання, з якою я звернувся! Все супер пояснив, швидко, зрозуміло. Однозначно рекомендую всім! З приводу питанням, з яким я прийшов - в 100% обсязі проконсультував! Дякую за все!
Егор
Дуже досвідчений фахівець, комунікабельний все доступно пояснює. На всі питання дає відповіді. Огляд проводить детально та з додатковими запитаннями по захворюванню. Призначені ліки недорогі, та допомагають. Дуже приємний чоловік.
Олег Дидур
Відмінний лікар, як мені здалося компетентний. Призначив курс лікування. Детально розповів по кожному з препаратів, пояснив як застосовувати. В загальному мені все дуже сподобалося, І лікар, і клініка. Обов'язково прийду ще! Дякую!
Арсеній
Дуже хороший лікар! Тепле ставлення до пацієнта. Для мене відвідування гінеколога це стрес. Після державної поліклініки була 2-й раз в житті, але Сергій Олександрович був дуже акуратний та уважний. Огляд пройшов на висоті. Дякую фахівцю!
Сеть клиник Viva
Київ пр-т. Порика, 9 А
м.Сирець70 17 м. Нивки м.Мінська
Багатопрофільна медична клініка "Viva" на Виноградарі надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг пацієнтам будь-якого віку. У клініці працюють фахівці більше 30-ти напрямків медицини, серед них лікарі вищої та першої категорії, багато хто отримали наукові ступені.
  • Цервікометрія (з 16-го тижня вагітності) 390
Київ вул. Героїв Севастополя, 30
м. Берестейська41 19 м.Шулявська43 20
Багатопрофільний медичний центр "Біофармтех" створений в 1996 році на базі Інституту хірургії і трансплантології, спеціалізується в лікуванні хвороб загальної медицини за напрямками кардіології, гінекології, гастроентерології, неврології, урології, андрології.
  • УЗД матки
ADONIS
Київ с. Бузова, вул. Садовського, 34 А
Акушерський стаціонар "Адоніс" входить в мережу медичних центрів столиці, спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги під час вагітності та пологів. Тут працюють досвідчені лікарі вищої кваліфікаційної категорії: акушери-гінекологи, неонатологи, анестезіологи, лактологи, психологи.
  • Цервікометрія 265