Сторінка 2. Рентген стопи в Києві

Сб Нед Цілодобово
Свинаренко Олег Іванович
Все супер!
Калашнікова Анастасія Сергіївна
Дуже швидко проконсультували і допомогли записатися до лікаря
Тетяна
Відмінна робота.ОТРИМАЛА ДІАГНОСТИКУ ТА ЛІКУВАННЯ У БАГАТЬОХ ЛІКАРІВ КЛІНІКИ... РЕКОМЕНДУЮ ВІДВІДАТИ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТЕР.
Хочу поблагодарить врача от Бога Головко В.В.за успешно проведённую рино-септопластику носа моей дочери. Спасибо за качественную работу!
Лілія
Хочу висловити подяку лікарю Головко Володимиру Володимировочу за успішно проведену операцію по видаленню мигдалин моїй дочці. Дякую вам за професіоналізм, людяність та турботливість. Рекомендую лікаря Головко В.В. Бажаю йому довгих років життя, здоров'я та благополуччя. А також подяка клініці Оксфорд Медікал.
Калыш Владислав
Хочу выразить огромную благодарность доктору Головко Владимиру Владимировичу за успешно-проведённую операцию,которую он мне делал в сентябре. Большое ему спасибо за его профессионализм,оперативность,вежливость,внима- тельность,как во время операции,так и после. Я очень рад,что именно этот доктор делал мне операцию. И я с большим удовольствием могу только рекомендовать его. А также хочу поблагодарить персонал клиники за их доброе и вежливое отношение,приемлемые цены. Всё на европейском уровне. Эта клиника заслуживает самую высокую оценку. Ещё раз огромная благодарность отоларингологу Головко Владимиру Владимировичу,здоровья,благополучия и всего самого доброго ему хочу пожелать от чистого сердца. А также процветания вашей клинике.
8,3
Київ вул. Березняківська, 30 Б , Березняки
м.Лівобережна42 11 м.Позняки61 12
На вул. Березняківській, 30 Б працює центр невідкладної допомоги, організований за принципом американських клінік. У відділенні приймають пацієнтів з гострими станами, які потребують екстреної медичної допомоги, контролю та підтримки життєвих показників.
  • Рентгенографія стопи, дві стопи в прямій проекції 490
  • Рентгенографія стоп в бокових проекціях з навантаженням 950
  • Рентгенографія стоп в 2-х проекціях з навантаженням 1 200
8,2
Київ вул. Велика Васильківська, 54 Б
м.Олімпійська4 1 м.Палац спорту10 5 м.Площа Українських героїв8 4
Медичний центр "ІНГО" на Великій Васильківській - сучасна багатопрофільна клініка для всієї родини. Основні напрямки роботи центру – педіатрія, функціональна діагностика, кардіологія, гінекологія, мамологія, онкологія, травматологія та ортопедія, стоматологія, неврологія, ендокринологія та інші. Установи оснащено найновішим обладнанням, завдяки чому лікарі...
  • Цифрова рентгенографія обох стоп (1 проекція)(без друку знімку на плівці) 684
  • Цифрова рентгенографія обох стоп (2 проекції) з навантаженням 1 248
  • Цифрова рентгенографія обох стоп (2 проекції)(без друку знімку на плівці) 829
  • Цифрова рентгенографія стопи (1 проекція)(без друку знімку на плівці) 564
  • Цифрова рентгенографія стопи (2 проекції)(без друку знімку на плівці) 684
Київ вул. Пимоненка, 10 А
м.Лук'янівська10
Медичний центр "Медікал Град" в Києві - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом ультразвукові діагности, масажисти, урологи, андрологи, терапевти, кардіологи, гінекологи і гастроентерологи. Також можна записатися на консультацію до мамолога, сімейного лікаря, ендокринолога, невролога та ревматолога.
  • Рентген Кісток стоп з двох сторін 490
Cеть медцентров "Академия вашего здоровья"
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Чернігівська7 1 м.Лісова19 9 м.Дарниця21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" з 2012 року займається діагностикою та лікуванням за 18 напрямами. У штаті центру 19 лікарів вищої та першої категорій.
  • Рентгенографія кісток стопи з обох сторін 480
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. 49-а Садова, 28 , Осокорки
м.Осокорки9 м.Славутич9
Клініка Віва (Viva) на Осокорках є багатопрофільним медичним закладом, співробітники якого надають професійну лікувально-діагностичну допомогу, як дорослому населенню, так і малюкам. Штат співробітників клініки представлений досвідченими лікарями, які мають високу кваліфікацію та вміють знайти підхід до кожного пацієнта. Клініка працює по 30 напрямам, що...
  • Рентгенографія цифрова кисті або стопи (пальця, суглоба, фаланги тощо) (одна проекція) 690
Київ вул. Нижній Вал, 49 А , Поділ
м.Контрактова площа6 4 м. Поштова площа19 6 м.Лук'янівська34 15
Багатопрофільний медичний центр "Інто-Сана" на Подолі входить до мережі медзакладів України, займається діагностикою та лікуванням захворювань у дітей і дорослих з багатьох напрямків. Серед персоналу центру лікарі вищої та першої категорії кваліфікації.
  • Рентгенографія стопи, 2 проекції 720
  • Рентгенографія стоп з фізіологічним навантаженням 1 050
  • Рентгенографія двох стоп в прямій проекції 720
Київ, вул. Дніпровська набережна, 25
м.Осокорки 15 3 м.Позняки 27 7
Сеть клиник "Медбуд"
7,2
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) , Олександрівська Слобідка
м.Вокзальна39 14 м.Деміївська56 18 м.Олімпійська59 21
Багатофункціональний медичний комплекс "Медбуд" починає свою історію в 1979 році. Установа була побудована для надання медичної допомоги співробітникам "Київміськбуду". Постійне вдосконалення матеріально-технічної та лікувально-діагностичної бази і приплив кваліфікованих кадрів допоміг стати центру одним з лідерів по наданню своєчасної медичної допомоги.
  • Рентгенографія обох стоп з навантаженням 700
  • Рентгенографія пальця/ п'яткової кістки 400
6,8
ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ (Healthy&Happy) на Саксаганського — vедичний центр повного спектру поліклінічних послуг для дорослих і дітей. У центрі надаються консультації для дорослих та дітей, проводиться інструментальная діагностика, амбулаторная допомого, надається послуга хірургії одного дня, естетична медицина.
  • Рентгенографія стопи (3 проекції) 544
  • Рентген стопи 950
6,7
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харківська
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • Рентгенографія стоп в прямій проекції 540
  • Рентгенографія однієї стопи (2 проекції) 650
  • Рентгенографія стоп в прямій проекції з функціональним навантаженням (на поперечну плоскостопість) 640
  • Рентгенографія стоп в боковій проекції з функціональним навантаженням (на поздовжню плоскостопість) 790
  • Рентгенографія стоп в двох проекціях з функціональним навантаженням (на поперечну та поздовжню плоскостопість) 1 250
  • Рентгенографія стоп в боковій проекції (діагностика шпори) 480