МРТ скронево-нижньощелепного суглоба в Києві

МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 4590 грн.
МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 4900 грн.
МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 4600 грн.
МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 4800 грн.
МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 1850 грн.
МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 2050 грн.
МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 2850 грн.
МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 1700 грн.
МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 3300 грн.
МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 3500 грн.
Знайдено 15 клінік

Сб Нед Цілодобово
Адольф
Величезне спасибі лікарю, за добре ставлення до пацієнтів! Я дуже задоволена що потрапила саме до цього фахівця! Дитина також залишилась задоволеною, лікар вміє знайти підхід до дітей! консультація та обстеження пройшли на високому рівні!
Надежда Н.
Всім задоволена, лікар дуже уважний! Прийом та консультація пройшли на найвищому рівні! Все детально розпитав, оглянув мою дитину. Одразу помітно що жодна дрібничка не залишиться поза увагою. Буду звертатися лише до цього фахівця! Рекомендую!
Мищенко
Лікар дуже хороший і уважний. Позитивний, не залишає після себе враження "ми всі помремо". Після прийому виходила з відчуттям, що всі проблеми можна вирішити. Пояснив все дуже доступно і спокійно. Зараз знаю що потрібно робити. Дякую!
Наира
Все було чудово, лікар мене вислухав. Я просила зробити плановий огляд, який робиться один раз на рік. Лікар призначив всі необхідні аналізи, після результатів яких надав розгорнуту консультацію Спеціалістом цілком та повністю задоволена!
Мари
Лікар відмінний! Вислухав мою проблему, але висновки робив після повної перевірки. Призначив потрібні аналізи, результати яких уважно вивчив. призначення не дороговартісні, все допомагає. Мені все більш ніш сподобалося. рекомендую!
Дарія
Уважний, мені дуже сподобалося. За мою проблему все розпитав, кваліфіковано та обережно обстежив. Зробив висновок, дав подальші рекомендації. Виконуючи які, я почала почувати себе значно ліпше. Мене все влаштувало. Рекомендую!
Медгарант
8,9
Київ вул. Юрія Кондратюка, 8 (будівля КМЛ №8, пов. 1)
м.Героїв Дніпра43 9 м.Мінська48 10 м.Сирець24
Багатопрофільний медичний заклад "Медгарант" проводить діагностичні дослідження різного роду для виявлення патологій серцево-судинної системи, головного мозку, сечостатевих органів, кісткової та м'якої тканини.
  • МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 1 850
  • МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 2 050
  • МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 2 850
Сеть клиник Viva
8,4
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянський
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно...
  • МРТ скронево-нижньощелепних суглобів 4 590
8,3
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5
р.Голосіївський
Нова маштабна клініка з повним спектром медичних послуг. Унікальна концепція All in Onе. Ви можете отримати всі медичні послуги за один візит на одній локації : Консультації лікарів всіх спеціальностей, МРТ,КТ, Рентген, УЗД, Гастроскопія, Колоноскопія, будь-які аналізи. Аналіз крові менш ніж за годину. 4 операційних блоки, 10 палат реанімації, 60 одномісних...
  • МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 4 800
8,2
Київ пр-т Перемоги, 119
м.Житомирська2 3 м. Академмістечко21 6
Консультативно-діагностичний центр "Олександрівський" створений у 2008 році, займається магнітно-резонансним скануванням організму. Спеціалісти центру мають високу кваліфікацію.
  • МРТ нижньощелепних суглобів із закритим та відкритим ротом (без контрасту) 4 600
Київ вул. Ризька, 1 , Сирець
м.Дорогожичі10 3 м.Сирець12 4 м.Шулявська26 9
Центр комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії "Медіскан Груп" спеціалізується в області точної сучасної діагностики захворювань. Комп'ютерна томографія, ультразвукова діагностика, магнітно-резонансна томографія і прицільна біопсія за доступною ціною.
  • МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 1 700
  • МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 3 300
  • МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 3 500
  • МРТ скронево-нижньощелепного суглоба 5 000
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 00:00-24:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 09:00-16:00
Київ вул. Михайла Ломоносова, 33/43
р.Голосіївський
Клініка Варта — це медичний заклад нового покоління. Основний напрямок діяльності центру — надання кваліфікованої допомоги онкологічним хворим. У клініці діє загальна підтримка пацієнтів з інших захворювань.
  • МРТ скронево-щелепних суглобів(2) 2 940
Инновационная диагностика
Київ вул. Ревуцького, 44 А
м.Харківська6 1
Інноваційна діагностика на Ревуцького спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної томографії. Обстеження проводиться на сучасному обладнанні досвідченими лікарями-рентгенологами.
  • МРТ пірамідок скроневих кісток, мосто-мозочкового кута, середнє та внутрішнє вухо з внутрішнім слуховим проходом, тонкими зрізами CISS 3D; CD 1 600
Київ пер. Обсерваторний, 3 А (лабораторний корпус інституту урології) , Афанасівський яр
м.Золоті ворота17 8 м.Університет17 8
Клініка медичної діагностики "Life Scan" — діагностичний центр, що надає пацієнтам широкий перелік послуг в області інструментальної діагностики (комп'ютерна томографія). Обстеження виконується передовим томографічним обладнанням преміум класу. 128 зрізовий томограф дозволяє здійснювати швидке і точне сканування організму з мінімальними перешкодами, при...
  • МРТ внутрішнього вуха та мосто-мозочкового кута 1 500
  • МРТ внутрішнього вуха та мосто-мозочкового кута з контрастом 2 600
  • МРТ скронево-щелепного суглобу 1 700
Київ вул. Героїв Севастополя, 30
м. Берестейська41 19 м.Шулявська43 20
Багатопрофільний медичний центр "Біофармтех" створений в 1996 році на базі Інституту хірургії і трансплантології, спеціалізується в лікуванні хвороб загальної медицини за напрямками кардіології, гінекології, гастроентерології, неврології, урології, андрології.
  • МРТ скронево-нижньощелепного суглоба
4,3
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 13
м.Вокзальна38 10 м.Олімпійська22
Приватний діагностичний центр М24 пропонує по МРТ перелік послуг: дослідження хребта, дослідження голови і шиї, дослідження судин, дослідження суглобів, дослідження серця, дослідження внутрішніх органів, комплексні дослідження органів, МР-ангіографія з контрастом, динамічні дослідження з контрастуванням.