МРТ судин головного мозку в Києві

МРТ судин головного мозку 1200 грн.
МРТ судин головного мозку 1200 грн.
МРТ судин головного мозку 890 грн.
МРТ судин головного мозку 890 грн.
МРТ судин головного мозку 1400 грн.
МРТ судин головного мозку 1400 грн.
МРТ судин головного мозку 1500 грн.
МРТ судин головного мозку 1050 грн.
МРТ судин головного мозку 1050 грн.
МРТ судин головного мозку 1300 грн.
Знайдена 21 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Леся
Хочу подякувати хірургу Климнюк Івана Сергійовича за його професіоналізм і увагу. Він хоч і молодий лікарь, але дуже досвідчиний. Я оцінюю по своїм відчуттям після операції. Бажаю всім здоров’я, але якщо занедужали, то нехай вас лікують тільки професіонали !!!
Посетила доктора диагноста УЗИ Щербакова А.И., очень внимательньій,деликатньій,компетентньій специалист.Собрал анамнез,задавал уточняющие вопросьі,бьіло ощущение индивидуального подхода,а не потока.Очень благодарна за консультацию и рада полученньім результатам!Мне не пришлось принимать еще 3 месяца серьезньій препарат.Рекомендую от чистого сердца!
Добрый день. В эту клинику попала по рекомендации семейного врача. Нужно было сделать УЗИ. Атмосфера просто супер. Большое спасибо за такое обслуживание. На ресепшене очень внимательны и вежливы. Побольше бы таких людей. И мы бы меньше болели.19/ 02/2020
В этой клинике я лечусь не первый год,и очень довольна и врачами и атмосферой, ни один из специалистов,к которым я обращалась не оставил делать лучшего,все внимательны и очень опытны .
Олеся
Здравствуйте !Хочу поделиться отзывом о клинике и о специалисте к которому обращалась в этот центр.Начало беспокоить боли внизу живота,запереживала.Я обратилась к гинекологу.Девочки ,лучшего специалиста я не встречала,честно.Врач гинеколог женщина внимательная,умная,отзывчивая.Понимаете очень важно когда приходишь к специалисту и выходишь с полным пониманием о себе и своём здоровье.Женщина врач буквально разжевала и положила в рот о состоянии.Это очень важно девочки.Не возникало даже мысли заходить в интернет и дополнительно почитать о диагнозе.По больше бы таких специалистов.Советую.Я довольна
Олеся
Здравствуйте !Хочу поделиться отзывом о клинике и о специалисте к которому обращалась в этот центр.Начало беспокоить боли внизу живота,запереживала.Я обратилась к гинекологу.Девочки ,лучшего специалиста я не встречала,честно.Врач гинеколог женщина внимательная,умная,выслушает,объяснит расскажет по проблеме ,разжуёт и подождёт в рот в хорошем смысле.Это я к тому что важно выйти от врача и четко понимать что с тобой и причина.Не возникает мысли потом залезать в интернет и дополнительно искать информацию.Консультация и лечение на высшем уровне.Обращайтесь не пожалеете
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця")
м.Дарниця13 6 м.Лісова44 9
Багатопрофільна клініка "Меддіагностика" забезпечує можливість проходження багатьох діагностичних та лікувальних процедур. Медичний центр працює вже більше 36 років. В центрі трудяться тільки висококваліфіковані спеціалісти, у тому числі лікарі вищої категорії, доктора медичний наук.
  • МРТ судин головного мозку - артерій «TOSHIBA ELAN» 1,5 Тесла 1 240
  • МРТ судин головного мозку - вени «TOSHIBA ELAN» 1,5 Тесла 1 240
ADONIS
АДОНІС (ADONIS) — це сучасний хірургічно-діагностичний центр на Подолі, який надає комплексні послуги для пацієнтів з усієї України. На території клініки використовується сучасне технічне оснащення класу "Люкс". Передові технології та регулярне оновлення обладнання спрямовані на отримання якісного результату.
  • МРТ судин головного мозку — артерій 1 435
  • МРТ судин головного мозку — вен 1 435
Працює з 09:00-21:00
9,3
Київ вул. Стеценко, 19
м. Нивки37 8 м.Сирець30 8
Діагностична клініка "Доктор Спін" спеціалізується на проведенні всіх видів магнітно-резонансної томографії з контрастом або без нього. Обстеження виконують лікарі-рентгенологи високої кваліфікації.
Працює з 10:00-18:00
Сб: 10:00-18:00 Нд: 10:00-18:00
Київ вул. Сімферопольська, 8
м.Харківська42 6
Лікувально-діагностичний центр "МІБС" спеціалізується на проведенні УЗД т МРТ-діагностики різноманітних захворювань. Центр обладнаний високоточною медичною технікою (томографи SIEMENS). Діє гнучка система знижок та пільги для деяких категорій населення (ветерани, ліквідатори аварії на ЧАЕС тощо).
  • МРТ венографія головного мозку от 1 200
  • МРТ ангіографія головного мозку от 1 200
Працює з 07:00-21:00
Сб: 07:00-21:00 Нд: 07:00-21:00
Медгарант
8,9
Київ вул. Шовковична, 39/1 , Липки
м.Кловська9 5 м.Хрещатик14 4 м.Палац спорту9 12
Центр діагностики "Медгарант" на Печерську спеціалізується в області проведення комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії за допомогою сучасного і безпечного обладнання.
  • МР артеріографія головного мозку 1 400
  • МР венографія головного мозку 1 400
  • МР ангіографія головного мозку (артерій + вен) 2 100
Працює з 08:00-17:00
Сб: 08:00-17:00 Нд: 08:00-16:00
8,9
Київ, вул. Юрія Кондратюка, 8 (будівля КМЛ №8, пов. 1)
м.Героїв Дніпра 43 9 м.Мінська 48 10 м.Сирець 24
Київ вул. Вишгородська, 69
м.Героїв Дніпра49 11 м.Мінська55 12 м.Сирець20
Діагностичний центр "SMART-діагностика" спеціалізується на проведенні діагностичних процедур, зокрема магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. Центр постійно підтримує гнучку систему знижок. Наявна сучасна апаратна база для проведення точної діагностики.
  • МРАГ артерій і вен головного мозку 1 500
  • МРАГ артерій головного мозку 1 050
  • МРАГ вен головного мозку 1 050
Працює з 08:00-18:00
Сб: 09:00-20:00 Нд: 09:00-20:00
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення)
м.Вокзальна38 8 м.Олімпійська45 13
На базі Київської міської КЛ №4 працює центр комп'ютерної томографії "Вітаком Діагностика". Діагностика проводиться із застосуванням обладнання преміум класу, що дозволяє гарантувати низьку ступінь опромінення, високу якість отриманих зображень. Саме сканування і друк знімка займає 15 хвилин.
  • МР-ангіографія артерій головного мозку (опис, плівка) 900
  • МР-ангіографія вен головного мозку (опис, плівка) 900
  • МР-ангіографія артерій і вен головного мозку (опис, 2 плівки) 1 600
  • МР-ангіографія артерій головного мозку до і після контрастування (опис, контраст, 2 плівки) 2 600
  • МР-ангіографія вен головного мозку до і після контрастування (опис, контраст, 2 плівки) 2 600
  • МР-ангіографія артерій і вен головного мозку до і після контрастування (опис, контраст, 4 плівки) 4 000
Працює з 08:00-20:00
Київ пер. Обсерваторний, 3 А (лабораторний корпус інституту урології) , Афанасівський яр
м.Золоті ворота17 8 м.Університет17 8
Клініка медичної діагностики "Life Scan" — діагностичний центр, що надає пацієнтам широкий перелік послуг в області інструментальної діагностики (комп'ютерна томографія). Обстеження виконується передовим томографічним обладнанням преміум класу. 128 зрізовий томограф дозволяє здійснювати швидке і точне сканування організму з мінімальними перешкодами, при...
  • МРТ артерій голови 1 200
  • МРТ вен голови 1 200
  • МРТ артерій та вен голови 1 800
Сб: 09:00-20:00 Нд: 10:00-18:00
Київ вул. Ризька, 1 , Сирець
м.Дорогожичі10 3 м.Сирець12 4 м.Шулявська26 9
Центр комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії "Медіскан Груп" спеціалізується в області точної сучасної діагностики захворювань. Комп'ютерна томографія, ультразвукова діагностика, магнітно-резонансна томографія і прицільна біопсія за доступною ціною.
  • МРТ артерій головного мозку 1 200
  • МРТ артерій головного мозку з контрастом 3 000
  • МРТ вен головного мозку 1 200
  • МРТ вен головного мозку з контрастом 3 000
  • МРТ артерій та вен головного мозку 1 500
  • МРТ артерій та вен головного мозку з контрастом 3 100
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 00:00-24:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 09:00-16:00
Инновационная диагностика
Київ вул. Васильківська, 28
м. Васильківська4 1 м.Голосіївська15 4
Центр магнітно-резонансної томографії "Інноваційна діагностика" спеціалізується на МРТ-діагнистиці різноманітних захворювань. Пацієнти мають можливість пройти магнітно-резонансну томографію нас
  • МР-ангіографія артерій головного мозку 3D (висновок спеціаліста, 1 плівка або диск) 890
  • МР-ангіографія вен головного мозку 3D (висновок спеціаліста, 1 плівка або диск) 890
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00