МРТ гіпофіза в Києві

Знайдено 37 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Людмила
Комфортно. Кваліфіковано. Зручно. Дякую.
Посетила доктора диагноста УЗИ Щербакова А.И., очень внимательньій,деликатньій,компетентньій специалист.Собрал анамнез,задавал уточняющие вопросьі,бьіло ощущение индивидуального подхода,а не потока.Очень благодарна за консультацию и рада полученньім результатам!Мне не пришлось принимать еще 3 месяца серьезньій препарат.Рекомендую от чистого сердца!
Добрый день. В эту клинику попала по рекомендации семейного врача. Нужно было сделать УЗИ. Атмосфера просто супер. Большое спасибо за такое обслуживание. На ресепшене очень внимательны и вежливы. Побольше бы таких людей. И мы бы меньше болели.19/ 02/2020
В этой клинике я лечусь не первый год,и очень довольна и врачами и атмосферой, ни один из специалистов,к которым я обращалась не оставил делать лучшего,все внимательны и очень опытны .
Олеся
Здравствуйте !Хочу поделиться отзывом о клинике и о специалисте к которому обращалась в этот центр.Начало беспокоить боли внизу живота,запереживала.Я обратилась к гинекологу.Девочки ,лучшего специалиста я не встречала,честно.Врач гинеколог женщина внимательная,умная,отзывчивая.Понимаете очень важно когда приходишь к специалисту и выходишь с полным пониманием о себе и своём здоровье.Женщина врач буквально разжевала и положила в рот о состоянии.Это очень важно девочки.Не возникало даже мысли заходить в интернет и дополнительно почитать о диагнозе.По больше бы таких специалистов.Советую.Я довольна
Олеся
Здравствуйте !Хочу поделиться отзывом о клинике и о специалисте к которому обращалась в этот центр.Начало беспокоить боли внизу живота,запереживала.Я обратилась к гинекологу.Девочки ,лучшего специалиста я не встречала,честно.Врач гинеколог женщина внимательная,умная,выслушает,объяснит расскажет по проблеме ,разжуёт и подождёт в рот в хорошем смысле.Это я к тому что важно выйти от врача и четко понимать что с тобой и причина.Не возникает мысли потом залезать в интернет и дополнительно искать информацию.Консультация и лечение на высшем уровне.Обращайтесь не пожалеете
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ вул. Михайла Ломоносова, 33/43
р.Голосіївський
Клініка Варта — це медичний заклад нового покоління. Основний напрямок діяльності центру — надання кваліфікованої допомоги онкологічним хворим. У клініці діє загальна підтримка пацієнтів з інших захворювань.
  • Експертне МРТ гіпофіза 2 670
Працює з 08:00-21:00
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця")
м.Дарниця13 6 м.Лісова44 9
Багатопрофільна клініка "Меддіагностика" забезпечує можливість проходження багатьох діагностичних та лікувальних процедур. Медичний центр працює вже більше 36 років. В центрі трудяться тільки висококваліфіковані спеціалісти, у тому числі лікарі вищої категорії, доктора медичний наук.
  • МРТ гіпофізу з контрастуванням при наявності МРТбез контрасту до 7 днів «TOSHIBA ELAN» 1,5 Тесла 2 050
Київ вул. Ованеса Туманяна, 3 , Левобережний масив
м.Лівобережна10 2 м.Дарниця26 10
Київська неврологічна клініка "АКСІМЕД" не перший рік займається наданням спеціалізованих лікувальних, діагностичних та реабілітаційних послуг. Спеціалізація медзакладу — центральна і периферична нервові системи та патології, пов'язані з ними.
  • МРТ гіпофіза (прицільно) 1 470
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
Київ просп. Миколи Бажана, 30
м.Харківська6 4 м.Позняки18 7
Центр МРТ діагностики та реабілітації "Нейромед" спеціалізується на двох основних напрямках – МРТ діагностиці та реабілітації. МР діагностика представлена новим магнітно-резонансним томографом - Siemens Sempra 1,5 Тесла. Даний томограф є "золотим стандартом" в МРТ діагностиці та дозволяє виявити серйозні захворювання на ранніх стадіях. Реабілітація...
  • МРТ гіпофізу (селлярної області) та оглядове обстеження головного мозку 1 180
ADONIS
АДОНІС (ADONIS) — це сучасний хірургічно-діагностичний центр на Подолі, який надає комплексні послуги для пацієнтів з усієї України. На території клініки використовується сучасне технічне оснащення класу "Люкс". Передові технології та регулярне оновлення обладнання спрямовані на отримання якісного результату.
  • МРТ гіпофізу до та після введення контрасту 3 500
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-19:00 Нд: 08:00-19:00
Медгарант
8,9
Київ вул. Юрія Кондратюка, 8 (будівля КМЛ №8, пов. 1)
м.Героїв Дніпра43 9 м.Мінська48 10 м.Сирець24
Багатопрофільний медичний заклад "Медгарант" проводить діагностичні дослідження різного роду для виявлення патологій серцево-судинної системи, головного мозку, сечостатевих органів, кісткової та м'якої тканини.
  • МРТ гіпофіза (прицільно) 900
Працює з 08:00-18:00
Київ вул. Сімферопольська, 8
м.Харківська42 6
Лікувально-діагностичний центр "МІБС" спеціалізується на проведенні УЗД т МРТ-діагностики різноманітних захворювань. Центр обладнаний високоточною медичною технікою (томографи SIEMENS). Діє гнучка система знижок та пільги для деяких категорій населення (ветерани, ліквідатори аварії на ЧАЕС тощо).
  • МРТ гіпофіза от 1 100
Працює з 07:00-21:00
Сб: 07:00-21:00 Нд: 07:00-21:00
Київ вул. Вишгородська, 69
м.Героїв Дніпра49 11 м.Мінська55 12 м.Сирець20
Діагностичний центр "SMART-діагностика" спеціалізується на проведенні діагностичних процедур, зокрема магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. Центр постійно підтримує гнучку систему знижок. Наявна сучасна апаратна база для проведення точної діагностики.
  • МРТ гіпофіза 1 200
  • МРТ гіпофіза (з контрастом) 2 950
Працює з 08:00-18:00
Сб: 09:00-20:00 Нд: 09:00-20:00
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянський
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно...
  • МРТ гіпофізу (надтонкі зрізи) 1 590
  • МРТ головного мозку та гіпофізу 2 790
  • МРТ гіпофізу (надтонкі зрізи) з контрастуванням 3 490
Працює з 00:00-00:00
Сб: 00:00-00:00 Нд: 00:00-00:00
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення)
м.Вокзальна38 8 м.Олімпійська45 13
На базі Київської міської КЛ №4 працює центр комп'ютерної томографії "Вітаком Діагностика". Діагностика проводиться із застосуванням обладнання преміум класу, що дозволяє гарантувати низьку ступінь опромінення, високу якість отриманих зображень. Саме сканування і друк знімка займає 15 хвилин.
  • МРТ гіпофіза (плівка, опис) 900
  • МРТ гіпофіза до і після контрастування (опис, контраст, 2 плівки) 2 600