МРТ очних орбіт (очей) в Києві

МРТ очних орбіт (очей) 1100 грн.
МРТ очних орбіт (очей) 790 грн.
МРТ очних орбіт (очей) 1500 грн.
МРТ очних орбіт (очей) 3000 грн.
МРТ очних орбіт (очей) 850 грн.
МРТ очних орбіт (очей) 1000 грн.
МРТ очних орбіт (очей) 3915 грн.
МРТ очних орбіт (очей) 1200 грн.
МРТ очних орбіт (очей) 3690 грн.
МРТ очних орбіт (очей) 900 грн.
Знайдено 37 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Людмила
Комфортно. Кваліфіковано. Зручно. Дякую.
Посетила доктора диагноста УЗИ Щербакова А.И., очень внимательньій,деликатньій,компетентньій специалист.Собрал анамнез,задавал уточняющие вопросьі,бьіло ощущение индивидуального подхода,а не потока.Очень благодарна за консультацию и рада полученньім результатам!Мне не пришлось принимать еще 3 месяца серьезньій препарат.Рекомендую от чистого сердца!
Добрый день. В эту клинику попала по рекомендации семейного врача. Нужно было сделать УЗИ. Атмосфера просто супер. Большое спасибо за такое обслуживание. На ресепшене очень внимательны и вежливы. Побольше бы таких людей. И мы бы меньше болели.19/ 02/2020
В этой клинике я лечусь не первый год,и очень довольна и врачами и атмосферой, ни один из специалистов,к которым я обращалась не оставил делать лучшего,все внимательны и очень опытны .
Олеся
Здравствуйте !Хочу поделиться отзывом о клинике и о специалисте к которому обращалась в этот центр.Начало беспокоить боли внизу живота,запереживала.Я обратилась к гинекологу.Девочки ,лучшего специалиста я не встречала,честно.Врач гинеколог женщина внимательная,умная,отзывчивая.Понимаете очень важно когда приходишь к специалисту и выходишь с полным пониманием о себе и своём здоровье.Женщина врач буквально разжевала и положила в рот о состоянии.Это очень важно девочки.Не возникало даже мысли заходить в интернет и дополнительно почитать о диагнозе.По больше бы таких специалистов.Советую.Я довольна
Олеся
Здравствуйте !Хочу поделиться отзывом о клинике и о специалисте к которому обращалась в этот центр.Начало беспокоить боли внизу живота,запереживала.Я обратилась к гинекологу.Девочки ,лучшего специалиста я не встречала,честно.Врач гинеколог женщина внимательная,умная,выслушает,объяснит расскажет по проблеме ,разжуёт и подождёт в рот в хорошем смысле.Это я к тому что важно выйти от врача и четко понимать что с тобой и причина.Не возникает мысли потом залезать в интернет и дополнительно искать информацию.Консультация и лечение на высшем уровне.Обращайтесь не пожалеете
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ вул. Михайла Ломоносова, 33/43
р.Голосіївський
Клініка Варта — це медичний заклад нового покоління. Основний напрямок діяльності центру — надання кваліфікованої допомоги онкологічним хворим. У клініці діє загальна підтримка пацієнтів з інших захворювань.
  • Експертне МРТ орбіт та параорбітального простору 2 670
Працює з 08:00-21:00
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця")
м.Дарниця13 6 м.Лісова44 9
Багатопрофільна клініка "Меддіагностика" забезпечує можливість проходження багатьох діагностичних та лікувальних процедур. Медичний центр працює вже більше 36 років. В центрі трудяться тільки висококваліфіковані спеціалісти, у тому числі лікарі вищої категорії, доктора медичний наук.
  • МРТ орбіти, тонкі зрізи (додатково) «TOSHIBA ELAN» 1,5 Тесла 1 310
  • МРТ орбіти, тонкі зрізи (додатково) з контрастуванням «TOSHIBA ELAN» 1,5 Тесла 3 060
Працює з 08:00-20:00
Инновационная диагностика
Київ вул. Васильківська, 28
м. Васильківська4 1 м.Голосіївська15 4
Центр магнітно-резонансної томографії "Інноваційна діагностика" спеціалізується на МРТ-діагнистиці різноманітних захворювань. Пацієнти мають можливість пройти магнітно-резонансну томографію нас
  • МРТ орбіт, зорових нервів (висновок спеціаліста, 1 плівка або диск) 850
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00
Київ просп. Миколи Бажана, 30
м.Харківська6 4 м.Позняки18 7
Центр МРТ діагностики та реабілітації "Нейромед" спеціалізується на двох основних напрямках – МРТ діагностиці та реабілітації. МР діагностика представлена новим магнітно-резонансним томографом - Siemens Sempra 1,5 Тесла. Даний томограф є "золотим стандартом" в МРТ діагностиці та дозволяє виявити серйозні захворювання на ранніх стадіях. Реабілітація...
  • МРТ орбіт, зорових нервів, хіазми та оглядове обстеження головного мозку 1 180
Працює з 08:00-20:00
ADONIS
АДОНІС (ADONIS) — це сучасний хірургічно-діагностичний центр на Подолі, який надає комплексні послуги для пацієнтів з усієї України. На території клініки використовується сучасне технічне оснащення класу "Люкс". Передові технології та регулярне оновлення обладнання спрямовані на отримання якісного результату.
  • МРТ орбіт та зорових нервів 1 750
  • МРТ орбіт та зорових нервів з в/в контрастуванням 3 000
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-19:00 Нд: 08:00-19:00
9,3
Київ вул. Стеценко, 19
м. Нивки37 8 м.Сирець30 8
Діагностична клініка "Доктор Спін" спеціалізується на проведенні всіх видів магнітно-резонансної томографії з контрастом або без нього. Обстеження виконують лікарі-рентгенологи високої кваліфікації.
  • МРТ орбіт з контрастним посиленням (плівка, висновок, СD) 3 690
Працює з 10:00-18:00
Сб: 10:00-18:00 Нд: 10:00-18:00
Київ вул. Сімферопольська, 8
м.Харківська42 6
Лікувально-діагностичний центр "МІБС" спеціалізується на проведенні УЗД т МРТ-діагностики різноманітних захворювань. Центр обладнаний високоточною медичною технікою (томографи SIEMENS). Діє гнучка система знижок та пільги для деяких категорій населення (ветерани, ліквідатори аварії на ЧАЕС тощо).
  • МРТ очних орбіт от 1 100
Працює з 07:00-21:00
Сб: 07:00-21:00 Нд: 07:00-21:00
Медгарант
8,9
Київ вул. Юрія Кондратюка, 8 (будівля КМЛ №8, пов. 1)
м.Героїв Дніпра43 9 м.Мінська48 10 м.Сирець24
Багатопрофільний медичний заклад "Медгарант" проводить діагностичні дослідження різного роду для виявлення патологій серцево-судинної системи, головного мозку, сечостатевих органів, кісткової та м'якої тканини.
  • МРТ очних орбіт (очей) 1 000
Працює з 08:00-18:00
Київ вул. Ризька, 1 , Сирець
м.Дорогожичі10 3 м.Сирець12 4 м.Шулявська26 9
Центр комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії "Медіскан Груп" спеціалізується в області точної сучасної діагностики захворювань. Комп'ютерна томографія, ультразвукова діагностика, магнітно-резонансна томографія і прицільна біопсія за доступною ціною.
  • МРТ орбіт (опис, плівка, диск) 1 500
  • МРТ орбіт (опис, плівка, диск) з контрастом 3 000
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 00:00-24:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 09:00-16:00
Київ вул. Вишгородська, 69
м.Героїв Дніпра49 11 м.Мінська55 12 м.Сирець20
Діагностичний центр "SMART-діагностика" спеціалізується на проведенні діагностичних процедур, зокрема магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. Центр постійно підтримує гнучку систему знижок. Наявна сучасна апаратна база для проведення точної діагностики.
  • МРТ орбіти і зорових нервів 1 200
  • МРТ орбіти і зорових нервів (з контрастом) 2 950