МРТ спинного мозку в Києві

МРТ спинного мозку 7900 грн.
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед
Леся
Хочу подякувати хірургу Климнюк Івана Сергійовича за його професіоналізм і увагу. Він хоч і молодий лікарь, але дуже досвідчиний. Я оцінюю по своїм відчуттям після операції. Бажаю всім здоров’я, але якщо занедужали, то нехай вас лікують тільки професіонали !!!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
ADONIS
АДОНІС (ADONIS) — це сучасний хірургічно-діагностичний центр на Подолі, який надає комплексні послуги для пацієнтів з усієї України. На території клініки використовується сучасне технічне оснащення класу "Люкс". Передові технології та регулярне оновлення обладнання спрямовані на отримання якісного результату.
  • МРТ головного мозку, шийного та грудного відділів спинного мозку з в/в контрастуванням 7 900
Працює з 09:00-21:00
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 90
р.Святошинський
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
6,2
Київ вул. Платона Майбороди, 32 , Лук'янівка
м.Лук'янівська15 8 м.Тараса Шевченко39 10 м.Дорогожичі27 6
Центр МРТ діагностики "Нейромед" — медичний заклад, який спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної томографії. Обстеження проводять лікарі-рентгенологи високої кваліфікації.
  • МР - динаміка ліквороток 2 500
  • МР-діагностика назальної ліквореї і оглядове обстеження головного мозку 1 950