МРТ спинного мозку в Києві

МРТ спинного мозку 2500 грн.
МРТ спинного мозку 1950 грн.
МРТ спинного мозку 3290 грн.
МРТ спинного мозку 4590 грн.
Знайдено 5 клінік

Адольф
Величезне спасибі лікарю, за добре ставлення до пацієнтів! Я дуже задоволена що потрапила саме до цього фахівця! Дитина також залишилась задоволеною, лікар вміє знайти підхід до дітей! консультація та обстеження пройшли на високому рівні!
Надежда Н.
Всім задоволена, лікар дуже уважний! Прийом та консультація пройшли на найвищому рівні! Все детально розпитав, оглянув мою дитину. Одразу помітно що жодна дрібничка не залишиться поза увагою. Буду звертатися лише до цього фахівця! Рекомендую!
Мищенко
Лікар дуже хороший і уважний. Позитивний, не залишає після себе враження "ми всі помремо". Після прийому виходила з відчуттям, що всі проблеми можна вирішити. Пояснив все дуже доступно і спокійно. Зараз знаю що потрібно робити. Дякую!
Наира
Все було чудово, лікар мене вислухав. Я просила зробити плановий огляд, який робиться один раз на рік. Лікар призначив всі необхідні аналізи, після результатів яких надав розгорнуту консультацію Спеціалістом цілком та повністю задоволена!
Мари
Лікар відмінний! Вислухав мою проблему, але висновки робив після повної перевірки. Призначив потрібні аналізи, результати яких уважно вивчив. призначення не дороговартісні, все допомагає. Мені все більш ніш сподобалося. рекомендую!
Дарія
Уважний, мені дуже сподобалося. За мою проблему все розпитав, кваліфіковано та обережно обстежив. Зробив висновок, дав подальші рекомендації. Виконуючи які, я почала почувати себе значно ліпше. Мене все влаштувало. Рекомендую!
Сеть клиник Viva
8,4
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянський
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно...
  • МРТ шийного сегменту спинного мозку 3 290
  • МРТ головного мозку та спинного мозку 4 590
Київ вул. Платона Майбороди, 32 , Лук'янівка
м.Лук'янівська15 8 м.Тараса Шевченко39 10 м.Дорогожичі27 6
Центр МРТ діагностики "Нейромед" — медичний заклад, який спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної томографії. Обстеження проводять лікарі-рентгенологи високої кваліфікації.
  • МР - динаміка ліквороток 2 500
  • МР-діагностика назальної ліквореї і оглядове обстеження головного мозку 1 950
7,6
Київ вул. Трутенка Онуфрія, 10 (Максимовича)
м. Васильківська9 3
Лабораторно-діагностичний центр "Омега-Київ" працює з 2012 року. Спеціалізація центур полягає у проведенні високоточних обстежень з використанням магнітно-резонансної томографії, УЗІ-діагностики та комп’ютерної томографії.
Київ вул. Володимирська, 81-а
м.Площа Українських героїв10 5
Центр гінекології та урології "ОМЕГА-КИЇВ" спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.
Київ вул. Ан. Малишко, 39
м.Чернігівська5 4
Центр гінекології та урології "ОМЕГА-КИЇВ" Деснянський спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.