МРТ молочних залоз в Києві

МРТ молочних залоз 4000 грн.
МРТ молочних залоз 2300 грн.
МРТ молочних залоз 2690 грн.
МРТ молочних залоз 6290 грн.
МРТ молочних залоз 47004465 грн.
МРТ молочних залоз 68006460 грн.
МРТ молочних залоз 7600 грн.
МРТ молочних залоз 8600 грн.
МРТ молочних залоз 4250 грн.
Знайдено 16 клінік

Сб Нед Цілодобово
Адольф
Величезне спасибі лікарю, за добре ставлення до пацієнтів! Я дуже задоволена що потрапила саме до цього фахівця! Дитина також залишилась задоволеною, лікар вміє знайти підхід до дітей! консультація та обстеження пройшли на високому рівні!
Надежда Н.
Всім задоволена, лікар дуже уважний! Прийом та консультація пройшли на найвищому рівні! Все детально розпитав, оглянув мою дитину. Одразу помітно що жодна дрібничка не залишиться поза увагою. Буду звертатися лише до цього фахівця! Рекомендую!
Мищенко
Лікар дуже хороший і уважний. Позитивний, не залишає після себе враження "ми всі помремо". Після прийому виходила з відчуттям, що всі проблеми можна вирішити. Пояснив все дуже доступно і спокійно. Зараз знаю що потрібно робити. Дякую!
Наира
Все було чудово, лікар мене вислухав. Я просила зробити плановий огляд, який робиться один раз на рік. Лікар призначив всі необхідні аналізи, після результатів яких надав розгорнуту консультацію Спеціалістом цілком та повністю задоволена!
Мари
Лікар відмінний! Вислухав мою проблему, але висновки робив після повної перевірки. Призначив потрібні аналізи, результати яких уважно вивчив. призначення не дороговартісні, все допомагає. Мені все більш ніш сподобалося. рекомендую!
Дарія
Уважний, мені дуже сподобалося. За мою проблему все розпитав, кваліфіковано та обережно обстежив. Зробив висновок, дав подальші рекомендації. Виконуючи які, я почала почувати себе значно ліпше. Мене все влаштувало. Рекомендую!
Медгарант
8,9
Київ вул. Юрія Кондратюка, 8 (будівля КМЛ №8, пов. 1)
м.Героїв Дніпра43 9 м.Мінська48 10 м.Сирець24
Багатопрофільний медичний заклад "Медгарант" проводить діагностичні дослідження різного роду для виявлення патологій серцево-судинної системи, головного мозку, сечостатевих органів, кісткової та м'якої тканини.
  • МРТ молочних залоз 2 750
  • МРТ молочних залоз 4 250
Сеть клиник Viva
8,4
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянський
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно...
  • МРТ молочних залоз 2 690
  • МРТ молочних залоз з контрастуванням 6 290
8,3
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5
р.Голосіївський
Нова маштабна клініка з повним спектром медичних послуг. Унікальна концепція All in Onе. Ви можете отримати всі медичні послуги за один візит на одній локації : Консультації лікарів всіх спеціальностей, МРТ,КТ, Рентген, УЗД, Гастроскопія, Колоноскопія, будь-які аналізи. Аналіз крові менш ніж за годину. 4 операційних блоки, 10 палат реанімації, 60 одномісних...
  • МРТ молочних залоз 7 600
  • МРТ молочних залоз 8 600
Київ вул. Платона Майбороди, 32 , Лук'янівка
м.Лук'янівська15 8 м.Тараса Шевченко39 10 м.Дорогожичі27 6
Центр МРТ діагностики "Нейромед" — медичний заклад, який спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної томографії. Обстеження проводять лікарі-рентгенологи високої кваліфікації.
  • МРТ молочної залози з контрастною речовиною 4 000
  • МРТ молочної залози (оцінка цілісності імплантів) 2 300
7,6
Київ вул. Трутенка Онуфрія, 10 (Максимовича)
м. Васильківська9 3
Лабораторно-діагностичний центр "Омега-Київ" працює з 2012 року. Спеціалізація центур полягає у проведенні високоточних обстежень з використанням магнітно-резонансної томографії, УЗІ-діагностики та комп’ютерної томографії.
  • МРТ молочних залоз - час виконання 45 хв. 4 100
  • МРТ молочних залоз з контрастом і оцінка імплантів - час виконання 60 хв. 6 800
Київ вул. Володимирська, 81-а
м.Площа Українських героїв10 5
Центр гінекології та урології "ОМЕГА-КИЇВ" спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.
Київ вул. Ан. Малишко, 39
м.Чернігівська5 4
Центр гінекології та урології "ОМЕГА-КИЇВ" Деснянський спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.
Київ вул. Михайла Ломоносова, 33/43
р.Голосіївський
Клініка Варта — це медичний заклад нового покоління. Основний напрямок діяльності центру — надання кваліфікованої допомоги онкологічним хворим. У клініці діє загальна підтримка пацієнтів з інших захворювань.
  • Експертне МРТ молочних залоз щодо оцінки цілісності імплантів 2 940
Инновационная диагностика
Київ вул. Ревуцького, 44 А
м.Харківська6 1
Інноваційна діагностика на Ревуцького спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної томографії. Обстеження проводиться на сучасному обладнанні досвідченими лікарями-рентгенологами.
  • МРТ молочних залоз з імплантами (виключно на предмет розриву імплантів) * дане дослідження без контрастування, виконується по узгодженню з персоналом центру. (CD, за умови вибору плівки - 1 плівкa) 2 400
  • МРТ молочних залоз до та з контрастуванням * дане дослідження виконується по узгодженню з персоналом центру. (DVD, за умови вибору плівки - 2 плівки) 4 800
Київ вул. Вишгородська, 69
м.Героїв Дніпра49 11 м.Мінська55 12 м.Сирець20
Діагностичний центр "SMART-діагностика" спеціалізується на проведенні діагностичних процедур, зокрема магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. Центр постійно підтримує гнучку систему знижок. Наявна сучасна апаратна база для проведення точної діагностики.
  • МРТ молочних залоз з контрастом 4 400
  • МРТ імплантов молочних залоз 2 500