Сторінка 6. Кольпоскопія в Києві

Знайдено 124 клініки

Сб Нед Цілодобово
Супер доктор
Наблюдаюсь в клинике у Беловой Ольги Владимировны! Здесь выявили у меня поликистоз яичников, ановуляцию и тромбофилию... Учавствовали в программе ЭКО. 2 подсадки эмбриончиков. И долгожданная беременность!!!! Низкий поклон Ольге Владимировне! Каждый день благодарю за это счастье!
К Ольге Владимировне нас привел долгий путь поиска своего врача, это я поняла сразу после того, как случайно попала к ней на прием (УЗИ). Это было осознание, что поиск закончен, и мы нашли ее!!! 5 лет безуспешных попыток забеременеть после встречи с ней закончились успехом после первой же попытки ЭКО))))) Она профессионал своего дела и очень добрый человек. Всегда на связи. Никаких лишних назначений. Все по сути. Пускай Бог дает ей крепкого здоровья, чтобы помочь еще очень многим таким же, как мы!!! Ольга Владимировна, мы с мужем Вам безгранично благодарны!!!!!!!!!
Наталия
Делала сегодня УЗИ Доплер почек. Профессионализм врача чувствуется моментально.
Гинекологом своим я очень довольна. Приятная, тактичная, аккуратная и внимательная к своим пациентам врач. Консультирует очень подробно по любым волнующим вопросом. Благодарна безмерно за помощь в лечении. Будущую беременность буду наблюдаться только у нее.
К Беловой Ольге Владимировне мы с мужем обратились после 6 месяцев попыток забеременеть. Я очень переживала, но Ольга Владимировна успокоила, провела осмотр и назначила анализы. Мы с мужем оказались здоровы, она назначила профилактику и дала нам рекомендации, которые помогли. Спасибо!
Оптима-фарм
4,1
Київ вул. Солом'янська, 33
р.Солом'янський
Спеціалізований медичний центр "Оптима-фарм" на Солом'янській займається лікуванням захворювань репродуктивної системи у жінок, використовує ефективні методи лікування патологій шийки матки, малоінвазивні оперативні втручання. Кваліфіковані фахівці медцентру застосовують новітні технології, всі послуги надаються на сучасному обладнанні.
Київ вул. Платона Майбороди, 8
м.Дорогожичі24 6 м.Лук'янівська19 8
Сучасний спеціалізований медичний заклад Інститут планування сім'ї (IPF) займається питаннями репродуктивної медицини, лікуванням жіночого і чоловічого безпліддя, поєднуючи практику і науково-дослідну діяльність.
  • Кольпоскопія (без фото) 450
  • Фотокольпоскопія цифрова 600
Київ вул. М. Закревського, 47, 2 поверх
р.Деснянський
Багатопрофільний медичний центр "Закревського 47" надає широкий перелік медичних послуг в різних областях медицини.
  • Кольпоскопія 350
Київ вул. Будіндустрії, 5 А
м.Видубичі м.Звіринецька м.Славутич
Медичний комплекс МРІЯ — сучасна медична установа, яка надає широкий спектр послуг лікувально-діагностичного профілю. На консультації лікар насамперед проводить опитування пацієнта, акцентуючи увагу на часі появи, виразності симптомів хвороби. Після цього слідує огляд, вимірювання артеріального тиску, температури, оцінка шкірних покривів.
  • Кольпоскопія (одна процедура) 300
Акції
Київ вул.Урлівська, 8
м.Позняки м.Осокорки
Медичний центр "IMPULSEMEDICAL" -- надійний помічник твого здоров’я Аналізи будь-якої складності Діагностика Консультація спеціалістів Вакцинація Ендоскопія Маніпуляційний кабінет
  • Кольпоскопія 390
Київ вул.Родини Крістерів, 20
м. Нивки
Багатопрофільний медичний центр для всієї родини
  • Кольпоскопія 400
6,2
Київ вул. Кіквідзе, 18 А , Чорна гора
м.Звіринецька8 2 м.Видубичі22 15 м.Либідська31 13
Сучасна "Клініка жіночого здоров'я" європейського зразка спеціалізується в області гінекології, займається діагностикою та лікуванням широкого ряду захворювань жіночої репродуктивної системи. Прийом веде гінеколог доктор медичних наук.
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Ср: 08:00-19:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00
Київ вул. Волошкова, 30
р.Святошинський
Сучасний гінекологічний кабінет повного циклу амбулаторного прийому — проводимо прийом з огладами, консультування, здача аналізів, узд ограгів малого тазу, лікування гінекологічних захворювань, онлайн консультації.
  • Кольпоскопія 500
5,7
Київ вул. Юлії Зданавської, 58
м.Іподром16 6 м.Виставковий центр22 4
Медичний центр існує з 2009 року. В центрі прийом ведуть провідні гінекологи вищої категорії. Клініка займається плануванням та веденням вагітності. У клініці приймають також мамолог, дерматолога, косметолог, масажист, гастроентеролог, остеопат.
  • Кольпоскопія 500
5,7