Дуплексне сканування судин нирок в Києві

Дуплексне сканування судин нирок 380 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 295 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 700 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 450 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 400 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 700 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 600 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 600 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 500 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 790 грн.
Знайдено 92 клініки

Сб Нед Цілодобово
Олександра
Зверталися в клініку для проведення ЕНМГ рук та ніг підлітку(15років) Сулік Р.В дуже уважний,позитивний лікар.Дитина з особливостями,але лікар терпляче і з розумінням поставився до обстеження. Дякую. Однозначно рекомендую.
Станислав
Хочу поделиться своим отзывов о Романе Владимировиче, думаю мой отзыв будет полезен всем остальным людям. Я был у всех именитых и не именитых врачей Киева, так же был в Нейроинституте, частные клиники, но мне никто не мог поставить правильный диагноз, выписывали много препаратов и много анализов, который не давали толку! И это на протяжении 1,5 года! А были такие, которые думали, что я вовсе придумал что у меня сильные головные боли (наверное думали, что мне нравится ходить по врачам, да ещё и в пандемию!) Случайно я попал на приём к Роману Владимировичу! Роман Владимирович внимательно ознакомился с моими: анализами, снимками, заключениями к снимкам, какие препараты я принимал. Внёс все в мою персональную карточку, все объяснил, рассказал, как будет проходить лечение (иглоукалывание, физиотерапия, а также правильная подборка препаратов). Роман Владимирович знает прекрасно точки, куда колоть, был возле меня во время иглоукалывания, спрашивал: «Где болит? Куда ушла боль? Как мое самочувствие?»! Я впервые встретил такого внимательно врача! Он был на связи 24/7, доктор общался с другими докторами, насчёт моей проблемы, тратил своё время (хотя мог говорить, как другие доктора: «Что Вы от меня хотите? Я сделал свою работу!») Далее, я доверился Роману Владимировичу на люмбальную пункцию, доктор рассказал как подготовится. Роман Владимирович данную процедуру сделал профессионально и без проблем! Но оказалось, что нет ни каких серьезных болезней! А боли продолжались и снова Роман Владимирович не бросил меня! А начал анализировать от каких препаратов мне становится легче, сказал сделать новый снимок мрт (но с определёнными настройками) и он нашёл проблему! Роман Владимирович один из первых кто нашёл причину моих болей!!!!!И хотя проблема оказалась не эго профиля, он все равно не бросил меня, и был на связи 24/7! Исходя из всего вышеуказанного, я рад, что попал к Роману Владимировичу, он берётся за сложных пациентов и не бросает их! Он профессионал своего дела и я рекомендую этого доктора! П.С. Мало кто знает, что Роман Владимирович имеет учёную степень, много научных работ и публикаций, но он этим не кичиться, как другие это делают! Так же хочу добавить, что Роман Владимирович очень скромный и приятный человек!
Была здесь на консультации у гастроэнтеролога и невролога, врачи явно толковые. Помогли быстро найти причину болей в нижней части живота.
Римма
Здесь удаляла кисту молочной железы. Могу сказать, что все прошло просто отлично. Очень боялась, результатом довольна.
Сергей
Живу рядом с Ланцет, поэтому здесь и лечусь. Очень удобно, да и клиника отличная. Всем советую хоть раз здесь пройти обследование.
Милена
Во время беременности делала здесь УЗИ. Вежливое отношение врачей и приятная обстановка очень радовали. Спасибо.
Київ бул. Кольцова 14, Д
м.Житомирська
Медичний заклад спеціалізованого типу Continuum профілюється на діагностиці та лікуванні захворювань неврологічного характеру. Окрім цього, вона організовує послуги рефлексотерапії. Медичний центр був відкритий у 2012 році. Досвід, отриманий в медичних академіях та в низці приватних клінік, знаходить своє застосування в організації роботи "Клініки доктора...
  • Дуплексне сканування ниркових артерій 750
Київ ул. Арсенальна, 9/11
м.Кловська16 6 м.Печерська5 3 м.Арсенальна25 10
"Lancet clinic" — багатопрофільний медичний центр, в якому можна отримати діагностичні, лабораторні, терапевтичні, гастроентерологічні, дерматологічні, хірургічні послуги тощо. У центрі є не тільки лабораторія і хірургічне відділення, але і стаціонар. Заснована клініка професором Олександром Ларіним на базі Українського науково-практичного центру...
  • Дуплексне сканування судин нирок 660
8,5
Київ б-р Кольцова, 14 Л , Микільська Борщагівка
м.Житомирська57 14 м.Святошин61 10
Медичний центр "Клініка вихідного дня" — це сучасний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні багатопрофільних послуг. У клініці працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Усі надані послуги надаються високопрофесійно і за доступною вартості.
  • Дуплексне сканування судин нирок 850
  • Дуплексне сканування судин нирок 710
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянський
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно...
Київ, с. Воропаєв, вул. Київська, 100
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лук'янівська13 4 м.Політехнічний інститут20 4
Багатопрофільний медичний центр "Mediland" у м.Київі – це оперативне консультування, професійне лікування. Лікарі у "Mediland" проводять хірургічне втручання будь якої складності. У нас працює сучасний та комфортабельний стаціонар для дітей та дорослих. Завдяки сучасному обладнанню "Mediland" лабораторні дослідження та діагностика є на найвищому рівні. ...
  • УЗД артерій нирок 650
  • УЗ допплерографія судин нирок 650
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна9 4 м.Оболонь22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • Доплерографія судин нирок 1 000
8,3
Київ вул. Якуба Коласа, 2 Д , Борщагівка
м.Житомирська47 21
Медичний центр "Viva" на Борщагівці розташовується на першому поверсі нової будівлі. Основними принципами роботи центру є високий професіоналізм персоналу, турбота про зручність відвідувачів, грамотний підхід до планування й організації лікувального-діагностичного процесу. Клініка спеціалізується на визначенні ефективності лікування багатьох захворювань в...
Київ пр-т. Порика, 9 А
м.Сирець70 17 м. Нивки м.Мінська
Багатопрофільна медична клініка "Viva" на Виноградарі надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг пацієнтам будь-якого віку. У клініці працюють фахівці більше 30-ти напрямків медицини, серед них лікарі вищої та першої категорії, багато хто отримали наукові ступені.
8,3
Київ вул. Деміївська, 13
м.Деміївська11 9 м.Голосіївська13 5
"Verum expert clinic — спеціалізований центр здоров'я експертного рівня і узгодженого медичного обслуговування. особливості клініки "
  • Дуплексне сканування ниркових артерій на апараті VOLUSON E8BT15/ MINDRAY DC-80 600
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1в
м.Шулявська5 2 м.Політехнічний інститут19 4
Клініка Viva (Віва) на м. Шулявська з великим досвідом роботи, яка надає медичне багатопрофільне обслуговування українським і іноземним громадянам. Клініка укомплектована сучасним обладнанням для виконання амбулаторних маніпуляцій і методів лікування різних захворювань.