Дуплексне сканування судин нирок в Києві

Дуплексне сканування судин нирок 800 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 600 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 450 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 380 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 295 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 450 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 400 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 680 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 450 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 400 грн.
Знайдено 84 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Очень благодарна врачу Кристапсон Виолетте Витальевне! Всей семьей знаем ее очень давно и являемся ее пациентами!Она очень хороший врач и просто золотой человек!Врач от Бога! Рекомендую! Спасибо Вам огромное за помощь!!!
Роксолана
Жахливий сервіс коло центру Записалась на процедуру катеризацію слухової труби. Уточнила ціну та чи роблять лікарі саме цю процедуру. Приїхавши в клініку мене повідомили, що обладнання в них немає та цю процедуру мені зробити не зможуть. Питання навіщо виставляти її в переліку послуг, обманювати пацієнтів, які їхали через все місто, щоб почути відому. Не раджу однозначно дану клініку.
loli girl fuck
loli girl fuck foto video cp pthc https://fn.tc/P0LY
Щербина Т.В
Выражаю благодарность врачу Кристапсон Виолетте Витальевне. Я и моя семья являются пациентами Виолетты Витальевны уже много лет.За годы наблюдения у Виолетты Витальевны ни разу не было нареканий на методы ее лечения и сомнений в её профессионализме. Спасибо за лечение! Главное за неравнодушие! Хочется отметить внимательный подход, чуткое отношение. Вопреки своей занятости она поддерживает своих пациентов онлайн!!! Ставит точные диагнозы, даёт ценные назначения. Такой врач на вес золота! Врач с большой буквы! Побольше таких врачей! Огромное спасибо! С УВ Щербина Т.В
Теличко Ольга
Очень благодарна Виолетте Витальевне за профессионализм и человеческое отношение.
Дуже вдячна лікарю, який одразу поставив правильний діагноз, гострий апендицит
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
р.Святошинський
Сучасна багатопрофільна сімейна клинка Амеда на Софіївській Борщагівці з 2013 року займається діагностикою, лікуванням і профілактичними заходами в різних областях медицини для дітей і дорослих.
Київ пр-т Повітрофлотський, 51
м.Вокзальна50 13 м.Політехнічний інститут62 15 м.Олімпійська27
Клініка Амедіа на Пр.Воздухофлотскій надає послуги: медичне обстеження, ЕКГ, УЗД, забір матеріалу для досліджень, реабілітація різного роду патологій у дітей, маніпуляції, спостереження за дітьми, що часто хворіють, фітотерапія, гомеопатія.
Київ вул. Златоустівська, 16
м.Вокзальна17 8 м.Університет18 10
Багатопрофільна клініка "Амедіа" на Златоустівській надає всебічну медичну допомогу для всієї родини, входить в мережу медичних закладів. У клініці працюють два основних відділення - дитяче та доросле. Більшість лікарів медзакладу мають вищу, першу або другу кваліфікаційну категорію, серед них кандидати наук в галузі медицини.
Київ вул. Цитадельна, 7
м.Печерська15 11 м.Арсенальна22 7
Багатопрофільний медичний центр "Амедіа" на вул. Цитадельній відноситься до мережі медустанов міста, надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг і профілактики різних захворювань.
Cеть клиник "Амеда"
Київ с. Софіївська Борщагівка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Багатопрофільна клініка "Амедіа" в ЖК Барселона відноситься до мережі сімейних клінік Києва, забезпечує якісну медичну допомогу на рівні міжнародних стандартів для дітей і дорослих. У штаті клініки лікарі вищої кваліфікаційної категорії, що забезпечують діагностику і лікування різних захворювань.
Київ вул. Оболонська Набережна, 1, корп. 3
м.Оболонь27 6 м. Петрівка47 11
Амедіа - багатопрофільна сімейна клініка, орієнтована на відновлення і підтримку здоров'я Вашої сім'ї. Для цього у нас є все необхідне - кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання і, безумовно, уважне ставлення персоналу клініки.
Віта Медікал
Київ вул. Оноре де Бальзака,80
м.Лісова18 м.Оболонь17
Віта Медікал — це сучасний медичний центр на Бальзака у Києві. Це унікальне місце, основне завдання якого полягає в збереженні міцного здоров'я та гарного самопочуття на довгі роки.
  • Доплерографія судин нирок 400
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-16:00
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральна12 15 м.Хрещатик11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.
  • Дуплексне сканування судин нирок 370
Працює з 08:00-20:00
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лук'янівська13 4 м.Політехнічний інститут20 4
Медичний центр "Меділенд" - це багатопрофільна клініка, яка спеціалізується на лазерних та ендоскопічних методах діагностики та лікуванні захворювань людини. У медичному закладі працюють лікарі таких профілів: невропатологи, кардіологи, флебологи, гастроентерологи, спеціалісти з ультразвукової та рентген-діагностики, травматологи та ортопеди, гінекологи,...
  • Дуплексне сканування судин нирок 484
Працює з 09:00-18:00
Київ вул. Деміївська, 13
м.Деміївська11 9 м.Голосіївська13 5
"Verum expert clinic — спеціалізований центр здоров'я експертного рівня і узгодженого медичного обслуговування. особливості клініки "
  • Дуплексне сканування ниркових артерій на апараті VOLUSON E8BT15/ MINDRAY DC-80 600
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00