Дуплексне сканування аорти та її гілок в Києві

Дуплексне сканування аорти та її гілок 350 грн.
Дуплексне сканування аорти та її гілок 260 грн.
Дуплексне сканування аорти та її гілок 400 грн.
Дуплексне сканування аорти та її гілок 600 грн.
Дуплексне сканування аорти та її гілок 400 грн.
Дуплексне сканування аорти та її гілок 390 грн.
Дуплексне сканування аорти та її гілок 450 грн.
Дуплексне сканування аорти та її гілок 290 грн.
Дуплексне сканування аорти та її гілок 510 грн.
Дуплексне сканування аорти та її гілок 300 грн.
Знайдено 43 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Надежда
Спасибо всему персоналу клиники , а особая благодарность Самусенко Игорю Валентинович у и всему медперсоналу с которыми проводил мне операцию,
Коля
Найвища оцінка за професіоналізм, за швидкість розуміння питання, з якою я звернувся! Все супер пояснив, швидко, зрозуміло. Однозначно рекомендую всім! З приводу питанням, з яким я прийшов - в 100% обсязі проконсультував! Дякую за все!
Егор
Дуже досвідчений фахівець, комунікабельний все доступно пояснює. На всі питання дає відповіді. Огляд проводить детально та з додатковими запитаннями по захворюванню. Призначені ліки недорогі, та допомагають. Дуже приємний чоловік.
Олег Дидур
Відмінний лікар, як мені здалося компетентний. Призначив курс лікування. Детально розповів по кожному з препаратів, пояснив як застосовувати. В загальному мені все дуже сподобалося, І лікар, і клініка. Обов'язково прийду ще! Дякую!
Арсеній
Дуже хороший лікар! Тепле ставлення до пацієнта. Для мене відвідування гінеколога це стрес. Після державної поліклініки була 2-й раз в житті, але Сергій Олександрович був дуже акуратний та уважний. Огляд пройшов на висоті. Дякую фахівцю!
Лікар дуже уважний! І одразу помітно що він розуміється у своїй справі. На прийомі, я буквально засипала його питаннями, але ві без запинки на всі відповів. Розумний лікар! Обов'язково порекомендую іншим і при нагоді сама буду звертатися.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Сеть клиник Viva
Київ вул. Щекавицька, 36
м.Тараса Шевченко13 5 м.Контрактова площа11 4
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками.
  • Ультразвукова доплерографія черевного відділу аорти 560
Працює з 07:00-21:00
Сб: 07:00-21:00 Нд: 07:00-21:00
Сеть клиник Viva
Київ пр-т. Порика, 9 А
м.Сирець70 17 м. Нивки м.Мінська
Багатопрофільна медична клініка "Viva" на Виноградарі надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг пацієнтам будь-якого віку. У клініці працюють фахівці більше 30-ти напрямків медицини, серед них лікарі вищої та першої категорії, багато хто отримали наукові ступені.
  • Ультразвукова доплерографія черевного відділу аорти 560
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
9,3
Київ вул. Стеценко, 19
м. Нивки37 8 м.Сирець30 8
Діагностична клініка "Доктор Спін" спеціалізується на проведенні всіх видів магнітно-резонансної томографії з контрастом або без нього. Обстеження виконують лікарі-рентгенологи високої кваліфікації.
  • Ультразвукова діагностика черевної аорти та її гілок 390
Працює з 10:00-18:00
Сб: 10:00-18:00 Нд: 10:00-18:00
9,3
Київ вул. Тимошенко, 19
м.Мінська2 1 м.Оболонь17 6 м.Героїв Дніпра14 10
Smart Medical Center — це медичний центр, в якому проводиться точна діагностика і ефективне лікування із застосуванням сучасного обладнання.
  • Доплерографічне дослідження черевної аорти і клубових судин 510
Працює з 07:30-21:00
Сб: 07:30-21:00 Нд: 07:30-21:00
Медгарант
8,9
Київ вул. Юрія Кондратюка, 8 (будівля КМЛ №8, пов. 1)
м.Героїв Дніпра43 9 м.Мінська48 10 м.Сирець24
Багатопрофільний медичний заклад "Медгарант" проводить діагностичні дослідження різного роду для виявлення патологій серцево-судинної системи, головного мозку, сечостатевих органів, кісткової та м'якої тканини.
  • Триплексна доплерографія черевної аорти 400
Працює з 08:00-18:00
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарниця22 7 м.Лівобережна18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • УЗД доплер черевного відділу аорти 440
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-15:00
Київ вул. Володимира Винниченка, 4
м.Золоті ворота19 9 м.Університет24 10 м.Площа Незалежності31 15
Багатопрофільний медичний центр "Універсум клінік" надає медичні діагностичні послуги, проводить лікування різних захворювань у дорослих і дітей.
  • Дуплексне сканування артерій черевної аорти 600
Працює з 08:00-22:00
Сб: 09:00-20:00 Нд: 09:00-20:00
Київ вул. Деміївська, 13
м.Деміївська11 9 м.Голосіївська13 5
"Verum expert clinic — спеціалізований центр здоров'я експертного рівня і узгодженого медичного обслуговування. особливості клініки "
  • Дуплексне сканування черевного відділу аорти та її вісценальних артерій на апараті VOLUSON E8BT15/ MINDRAY DC-80 1 080
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця")
м.Дарниця13 6 м.Лісова44 9
Багатопрофільна клініка "Меддіагностика" забезпечує можливість проходження багатьох діагностичних та лікувальних процедур. Медичний центр працює вже більше 36 років. В центрі трудяться тільки висококваліфіковані спеціалісти, у тому числі лікарі вищої категорії, доктора медичний наук.
  • УЗД черевного відділу аорти та артерій нижніх кінцівок 850
Працює з 08:00-20:00
ADONIS
Київ вул. Раїси Окіпної, 8 Б
м.Лівобережна9 2 м.Дарниця25 16
Багатопрофільний медичний комплекс "Адоніс" на м. Лівобережній включає в себе кілька спеціалізованих відділень (стоматологічне, педіатричне, гінекологічне тощо). Штат спеціалістів центру складається у тому числі з лікарів вищої категорії.
  • Дуплексне сканування судин органів черевної порожнини (артерій черевної аорти) 660
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00